Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Quaddal hol lehet menni? Ill....

Quaddal hol lehet menni? Ill. mi lehet a büntetés ha falun belül földuton elkapnak?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy qouaddal mért nem lehet menni közuton, és ha elkapnak mik a lehetséges büntetések.

Mert valahogy ki kell vinni a határba, de más megoldás nincs, mint hogy kimenjünk vele



2013. márc. 12. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy nem lehet?
2013. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sokan, és akinek van, az is nagyon vigyáz vele faluba.

Arra milyen jogsi kell ? egy 110 es quadom van. meg ha megyek ügyebár faluba vele, akkor egy két közuton át kell menjek és ott elég fosós, hogy kiérjek a határba

2013. márc. 12. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha levizsgáztatod és kérsz rá rendszámot, akkor ha korlátozással is, de közlekedhetsz vele közúton. A büntetés elég durva, ha nem vagy kitömve pénzzel, szerintem ne kockáztass. Ha pedig nem vállalod a vizsgáztatást, trélerrel tudod a határba vinni a quadot.
2013. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, sokat segitettél, nincs pénz , örülök, hogy tankolni tudom ! :D

és ha megcsinálom, akkor milyen jogositvány kell hozzá ?

( B-m van )

2013. márc. 12. 19:43
 5/8 anonim válasza:
A1-es(125ccm,16éves kortol) jogosítvány kell hozzá
2013. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Motoros jogosítvány kell rá, szerintem A2 elég, De A biztosan.

Forgalomba helyezés feltételei viszont kétlem hogy megvannak. Megfelelő fény és hangjelzések megvannak? Zajszint megfelelő? Ezekre mondjuk jó esély van. Viszont azt kétlem hogy lenne difimű... Merthogy az is feltétele a közúton való használatnak.


Mondjuk van kiskapu. Lassú járműnek levizsgáztatva, aztán úgy csak 20-al(vagy 40? mennyi is?) mehetsz vele. De legalább szabályosan.



Egyébként meg csak közforgalomtól ELZÁRT(szóval határ meg erdőszéle nem az) magánterületen a terület tulajának engedélyével használhatod.

2013. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem, hát igen, tudom, de oda nem járnak.

Tényleg nincs, marad igy ahogy van, majd inkább motorozom :)

A1 est majd akarok de a pénz csak nyár után jön össze

Köszönöm a segitőkész válaszaitokat :)

2013. márc. 12. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi tagadás, a quad úri sport, mondjuk természetvédelmi szempontból jobb is, hogy nem telik rá mindenkinek - így is brutális károkat tudnak okozni...
2013. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!