Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtisztitani a...

Vico001 kérdése:

Hogyan lehet megtisztitani a rozsdás alufelnit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy az egyik alufelnimen erőssen ráégett a fékpor+grafitporos vazelin, ami meg is rozsdásodott. Próbáltam már felni tisztitó speciális folyadékkal(Tesco és Liqui Moly), de mivel túl vastag a réteg, ezért nem birja feloldani a szennyeződést. Hideg zsiroldó - nem segitett! Kemény tárgyal le lehet vakani, de nem szeretném hogy karcos legyen a felni, úgyhogy inkább nem eröltetném. Tudna valaki segiteni hasznos tanáccsal? Köszi!

2013. márc. 13. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
én valami jó forró magasnyomású mosóval esnék neki szerintem az levinné ,jó erős sugárral jó közelről hátha "Kemény tárgyal le lehet vakani, " ezt én is kihagynám, mert tuti össze vissza karcolná
2013. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan CIF-el szoktam csinálni az ilyesmit. Kicsit súrolja, de közben polírozza is, nem tudsz jobbat. A teherautókon 4-5 év alatt sosem mosott fékport is le tudom szedni vele.
2013. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hali, köszi a tanácsokat, magasnyomású mosóval nem, de göz tisztitóval próbáltam, sajna az nem segitett. CIF - mindenképpen kipróbálom, más nem maradt! Esetleg valamilyen savas maró hatású cucc, ami nem bántja az alu-t?
2013. márc. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!