Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorshajtást közmunkával le...

Gyorshajtást közmunkával le lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy 30 ezer forintos csekket a rendőrségtől, gyorshajtásért. Bementem a határozatttal a munkaügyi központba, hogy közmunkával szeretném ledolgozni a büntetést. Ott közölték velem, hogy a gyorshajtást nem lehet ledolgozni. Nem akarom elhinni, hogy garázdálkodni, közterületre sz*rni, rongálni lehet és azt közmunkával le lehet dolgozni, de ha valaki csak gyorsan hajt akkor fizessen és nincs apelláta? [link]

Az ilyen cikkek miatt nem, akarom elhinni, hogy nem lehet ledolgozni közmunkával. Bármilyen információt megköszönnék.



2013. márc. 19. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt helye válogatja, valahol engedik, valahol nem.
2013. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De le lehet, csak ugye nekik az az érdekük, hogy pénz jöjjön be, látod a cikket, ott panaszkodnak ezek a mocskok! Szépen kérvényezd, hogy dolgozhasd le, ha nem tudnak adni közmunkát, te megpróbáltad, akkor nincs büntetés. Ennyi.
2013. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Viszont itt meg teljesen az ellenkezőjét állítják.

2013. márc. 19. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos most már nem lehet ledolgozni,megváltozott a szabály ismerösömet biciglivel büntette meg a rendör,nem fizette be helyi önkormányzatban tájékoztatták,nem lehet ledolgozni,amikor hazaért rövid idön belül két rendör bevitte a biróságra ahol a biró közölte vele vagy ott rögtön kifizeti a büntetést/értsd egy rendör át kiséri a postára és befizeti/ vagy x napot le kell ülnie.mikor kicsit emelt hangon jelezte a felháborodását,hogy mekkora kiszurás ez a jó néppel ott helyben kapott 5 ezer ft pénzbirságot a biróság sértegetéséért.na ezt adjátok össze pártunk és kormányunk a dolgozó népértDDDDD
2013. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, mert szerinted normális dolog egy bíróságot sértegetni?
2013. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én egy szóval sem mondtam,hogy a biróságot sértegetni kell,sem azt hogy sértö szavak hangzottak volna el,de a biróság már az emelt hangnemet is annak veszi,ha esetleg nem tudnád/birója válogatja mit vesz a biróság megsértésének/azért kiváncsi lennék hasonló szituációban a Te reakciódra,már ne vedd sértésnek.amugy ha belegondolsz vannak olyan szegény családok is ebben az országban,akiknek igen is szó szerint a kenyeret veszi ki a szájából egy ilyen pénzbirság,akik elismerik a büntetés jogosságát,de amikor ledolgozhatták a büntetést nem a gyerekektöl kellett elvenni a kenyér árát
2013. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet azzal is jönni, hogy máshol is ekkora bírságok vannak és, hogy nincs ezzel semmi baj.. Igen ám, csakhogy itt a fizetések már nem olyanok, mint máshol... Amíg ilyen fos 100 ezres fizetéseket osztogatnak, addig szerintem fogják be a mocskos pofájukat ezek és engedjék ledolgozni a bírságot. Hányok az ilyenektől esküszöm, mindenféle köcsög szabályt hoznak, bevezetik, hogy mostantól nem lehet ledolgozni, de akkor azt is mondják meg, hogy akkor mi az anyámból fizesse ki az ember.. Dolgozni nem engedik. Hát akkor b@sszák szájba a jó kurv@ anyjukat ezek a g-ci f@szszopó köcsögök. Ez a véleményem.PONT
2013. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem lehet ledolgozni sajnos
2013. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 verde válasza:

Csekket kaptál vagy végzést?

Ha helyszíni bírság (zöld színű) akkor azt ledolgozhatod. Ha végzést kaptál, akkor nem.

2013. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!