Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akik mostanában vizsgáztak...

Akik mostanában vizsgáztak vezetésből (rutin vizsga nélkül), gyakorlatban hogyan zajlott a Napi elindulás előtti ellenőrzés?

Figyelt kérdés
Kérlek pontosan írjátok le, mit kellet ellenőrizni. Pl féklámpát mégis hogyan???

2013. márc. 26. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Féklámpa: Beülsz az autóba, lenyomod a fékpedált, gyorsan hátraszaladsz, és megnézed, hogy működik-e. :)

Most tök logikusan. Ha a saját autód lenne, hogy ellenőriznéd rajta a dolgokat? Kipróbálod, bekapcsolod, megnézed. Persze vizsgán, nagyon látványosan, nem csak úgy odapillantás szerűen. És mindent!

2013. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy ugye mentünk a kocsihoz, én, az oktató, meg a vizsgabiztos, mondta hogy röviden ellenőrizzem le a kocsit, körbejártam, megnéztem a kormányt, bekapcsoltam a vész villogót, meg a helyzetjelzőt, megint körbejártam , addig a vizsgabiztos meg az oktató ott álltak a kocsi mögött, aztán mondta a vb, hogy nyomjak egy féket, hogy megnézzék a fék lámpát és mehetünk is.
2013. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!