Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gépjármű...

Mit tegyek, ha a gépjármű oktatóm nem szólt, hogy már rég a plusz órákat vezetem? Direkt tehette?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És most utólag tartja a markát h fizesd ki? Nem írtál alá semmit, hogy már elkezdted az újabb órákat, ki ne fizesd, inkább válts oktatót, vagy iskolát.
2013. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még nem tartja a markát, most számoltam utána, hogy hány óránál járok, jövőhéten vizsgázom...
2013. márc. 28. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem írtad alá a kiskönyvedben az órákat?
2013. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig aláírtam hisz nyomja a kezembe azokat, miért?
2013. márc. 28. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Beszélj az iskola vezetőségével, lehet hogy az oktatód benézett valamit, és hozzád írt be plusz órákat más helyett, gondolom lehet van egy hozzád hasonló nevű tanuló és lehet keveri a dolgokat, vagy az iskola vezetősége döntött úgy hogy vasalja be a plusz órákat, sunyi módon, vagy az oktató csinálja szándékosan.

Beszéld meg vele meg a főnökével a dolgot. Velem is csinált ilyet, mert ugye én 2x45 percet vezettem és ugye volt egy belecsúszás így lett plusz órám, amit persze nem figyeltünk úgy, és a jelenlétiből derült ki a dolog, persze nem ártott a dolog, mert én alapból akartam venni még legalább 4 et, így eltekíntettem ettől, de elvártam volna hogy azért odafigyeljen.

2013. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Így van! Nyilván én is számolhattam volna, de egyértelmű számomra, hogy szól ha vége a keretnek és megkérdez esetleg javasolja a többi órát. A rutinnál (mert nekem úgy oktatta, hogy volt a 9 óra) is mondta, hogy ha még akarok parkolgatni akkor tegyem, de plusz órának számít. Úgy érzem, de remélem nem így van, hogy ez valamelyest direkt dolog. ...
2013. márc. 28. 23:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert a kiskönyvedben az első rubrika az aktuális és eltelt óraszámot mutatja. Szerintem csak feltételezte az oktató hogy elolvasod amit aláírsz.
2013. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Arra csak emlékszel,hogy hányszor mentél el a gépjármű-vezetési órákra? Talán arra is hány órát vezettél? A veled való megbeszélés nélkül nem adhat plusz órákat az oktató! Mit nézhettél el? A vezetési kartonodon egy-egy alkalommal hány óra van lekönyvelve?
2013. márc. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a kisebbik fiam megkérdezte, mikor mennek forgalomba, mert marhára únja a műszakit...kiderült, hogy az oktató egy métert nem ment még, de a vez. időnek majdnem a fele letudva...az a trükkje, hogy a gépkocsit töviről hegyére elmagyarázza...még azt is, hogy készül a benzin, és ki találta fel az autót..


na pillanatok alatt oktatót cseréltünk...


ez már régi trükk, van aki még nem tudja...

2013. márc. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze emlékszem ezért számoltam utána, de pontosan számon tartani, hogy 5-6 hónap alatt mennyit mentem pontosan ... sokat mondta, hogy kétszer kell a vizsgakört letudni, gondoltam kerete belül lesz, hát nem :)
2013. márc. 29. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!