Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz egyéni gyakorlóprogramna...

Kresz egyéni gyakorlóprogramnak a 2.81-s verziója van meg azzal gyakorlok 5 napja. A legfrissebb verzió vagy van már másik?

Figyelt kérdés
Már 5 napja gyakorlok vele szinte mindig átmegyek. De érdekelne , hogy ez-e a legfrissebb verzió.

2013. márc. 28. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly mikor letöltöttem kresz 2012 ként ütöttem be ésott volt az első oldalon

nem tudom, hogy hanyas volt szerintem nem volt száma

nem akarlak elkeserelíteni de nem jelent semmi, hogy ezen átmész


én éjjel nappal nyomtam 1-2hibám volt mindig sőt még órán is /órán az oktató azt mondta, hogy biztos átmegyek/ és nem egyszer buktam

2013. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes... nekem minden ismerősöm azt mondta, hogy csak ezzel gyakorolt és elsőre... meglátjuk
2013. ápr. 1. 18:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt kell mondjam , hogy már meg is van a jogsim és elsőre és csak ezzel gyakoroltam! ;)
2013. aug. 2. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!