Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi van olyankor ha belemegyek...

Mi van olyankor ha belemegyek az út szélén lévő víztócsába és ezzel véletlen össze csapok valakit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 13:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyszer beteritettem egy mamát. Nme volt szándékos, sajnáltam. Elkezdett üvölteni, meg felírta a rendszámom :)

De ugyan mire ment vele? Azóta is várom a megtorlást.

2013. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A polgárőr nem büntethet!

Máskor figyelj jobban!

2013. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordulhat,mert egyszerűen képtelenség ezeken az utakon úgy közlekedni hogy ne teríts be senkit.. Úgy kéne vezetni,mintha részeg lennél,hogy kerüld a kátyúkat. Ráadásul ha tele van vízzel,nem is látod.. Igazság szerint mindkét félnek figyelnie kéne,autósként a pocsolyákra,gyalogosként arra hogy ne a tócsa mellett álljak a zebránál..
2013. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" gyalogosként arra hogy ne a tócsa mellett álljak a zebránál.."


Zebránál nem áll a gyalogos, hiszen elsőbbsége van. Átmegy aztán megy dolgára.

Esetleg lámpás zebránál? Ott mondjuk gyalogosként én is figyelek ne álljak túl közel.


Én a buszmegállót nem szeretem esőben. Dilemma: Vagy elázok, vagy a kocsik csapnak le. Remek :-)

2013. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Zebránál nem áll a gyalogos, hiszen elsőbbsége van. Átmegy aztán megy dolgára."


Persze. Odaérsz a zebrához,aztán féktávolságon belül lelépsz egy kamion elé mert elsőbbséged van? Nem. Na és akkor ér a hidegzuhany.

2013. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ritka az olyan zebra ahol csak akkor látni meg a gyalogost, amikor már az út szélén van... Így elvileg nem igazán lehet féktávon belül mert addigra vagy elmegy, vagy megáll.
2013. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Két eset van. Ha gyorsabb vagy, akkor vizes lesz.

Ha utólér, akkor vizes lett, te meg meg leszel fegyelmezve.

2013. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nem kell aggódni van ilyen. Az embered rosszkor volt rossz helyen. Ha ennyire lelkiismeretes vagy akkor javaslom menjél politikusnak, mert az volna jó ha ennyire aggódnának hogy mit tettek. Persze a kulturált ember belegondol hogy ha maga is így járna.. - Nálunk úgy 10Kilóméter kerékpárút van az országút mellett, végig párhuzamos, egy árok választja el.

A csuklós buszos meg nem nem rángatja a kormányt. A nyomvájúban végig centis(többcentis) víz várja hogy beterítse a kerékpárúton haladókat. Mit gondoltok valakit furdal a lekiismeret?

2013. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!