Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb benzin?...

Melyik a legjobb benzin? Milyen benzint használtok?

Figyelt kérdés
Milyen benzint ajánlotok és milyet nem?
2013. márc. 30. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A Fordunk 95-ös, de javasolták a Shell kutaknál a V-Power üzemanyagot
2013. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdeklődve várom a további válaszokat, én ehhez nem értek. Addig is figyelmedbe ajánlom ezt a tesztet, amiből kis különbséggel a Lukoil jött ki győztesen, a leggyengébbnek pedig a MOL bizonyult.


[link]

2013. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elég sokat tankoltam a Lukoilnál, szerintem is jó. Igaz ezt az origos tesztet már a megjelenéskor is hülyeségnek tartottam, 5 literrel tesztelni...
2013. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
több mint 3 éve E85-t használok (átalakított autó). Auchan kúton kívül nem volt vele probléma. Auchanos etanollal olykor rángatott, többet fogyasztott, szerintem vizezték kicsit. A benzinnel ellentétben az alkohol tökéletesen keveredik vízzel, és ezt a kutasok is tud(hat)ják.
2013. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

hogy melyik a legjobb? azt még százhalombattán sem merik megmondani...onnan viszik szinte mindenhová..


én v-power racingot tankoltam pár hónapig, aztán muszájból megálltam a budaörsi viva-nal... azóta oda járok..jó a 95- ösük, hogy honnan kapják, fogalmam sincs.


ha váltanék, kipróbálnám a shell nitro-t..


másokat sért ugyan, de nem próbálkoznék e85-el...

2013. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jogos, semmi újjal nem szabad próbálkozni. Annak idején az akkori megmondóemberek azt is megmondták a vasútépítés előtt, hogy "márpedig vas a vason nem megyen"
2013. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az OMV benzinje jön be a legjobban.
2013. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy maszek kúthoz szoktam járni vagy pedig Lukoil. Ez a 2 kút itt van 10km-re és a megye 2 legolcsóbbja.
2013. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
többfélét kipróbáltam (1.9 benzin, bmw), de érezhetően jobban megy, nyomatékosabb a 100-assal. az OMV még tűrhető árban...
2013. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!