Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni, hogy...

Mit lehetne csinálni, hogy átmenjek kreszen?

Figyelt kérdés

Még nem adtam le a jelentkezést. Tavaly jártam kreszre, nyáron 4-szer buktam. /a csoportba 20-an jártunk és 6an így jártunk, hogy 4-szer is de többen 2-3alkalommal mentek át/

Anyámék azzal buzerálnak, hogy menjek megint. De én már úgy vagyok, hogy nekem jogsi se kell.



2013. márc. 31. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg. Ha van autótok ülj előre és figyeld a táblákat a jelzéseket és ha valamit nem értesz kérdezd meg a sofőrt, ha buszon vagy maradj elől és figyeld a jelzéseket, ha valamit nem értesz vedd elő a könyvet és nézd meg. Még valami én meg se elő se vettem a könyvet csak a tesztkönyvet mert abban benne van a válasz és nem kell a sok sallangot elolvasni.
2013. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anno rengeteget teszteltem amik max3 hibások voltak. Az oktató azt mondta, hogy tuti átfogok menni.
2013. márc. 31. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:

KRESZ egyéi gyakorló progival gyakorolj.

Kérdéscsoport gyakorlást, vizsgaszigorú módban, magyarázó módban.


Legalább napi 2-3 alkalommal.

Meg figyelj oktatáson.


Ha így se megy akkor veled van a gond.

2013. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
tanuld meg a KRESZ-t könyvből.
2013. ápr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni a kérdésekre a választ! :)

Ha hibátlan kresz lapokat csináltál akkor nem értem miért huztak meg.


Ugyan azok a kérdések vannak a vizsgán amik a tesztkönyvbe azokat be kell magolni jobbat nem tudok neked mondani.


A Kresz Teszt könyv a legjobb ami megegyezik a számítógépes hatósági vizsgával van ilyen és ez tényleg jó.


Annó C kategóriánál műszakból így vizsgáztam se azt sem tudtam mi mit jelent csak magoltam a műszaki részét! :))


Sok sikert jó vizsgázást! :)

2013. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Töltsd ki a kresz-könyvet egyszer végig, amik hibásak írd ki, újra csináld meg, ami megint hibás újra csináld meg amíg az összes kérdés hibátlan nem lesz. Igy lehetetlen megbukni. A villamost meg a rendőrt rajzold le egy lapra és átláthatóbb lesz. Én az összes kategóriát így csináltam, mindegyik hibátlan lett. Aztán persze sokat elfelejt az ember, plána ha nem használja, de akkor már mindegy.
2013. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia.midenképpen gyakorolj a gépeden a teszt programon.kell a jogosítvány hidd el.én is most ebbe a helyzetbe vagyok.én 2011ben befizettem a kezdő 30000ftot 2szer meghúztak a kresz vizsgán.most meg szeretném megcsinálni de nem tudom hogy be kell e fizetni megint a 30000ftot.szerintetek?
2013. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SoundscapeToArdor válasza:
Tanulni, tanulni, tanulni! Azon kívül a kresz-teszt CD. Én is meglepődtem, de tényleg elég sok kérdés szó szerint ugyan az, mint ami a vizsgán van.
2013. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!