Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék nyerges kamion...

Mentos kérdése:

Hogy lehetnék nyerges kamion sofőr, ezen belül azt értem elmenni egy céghez, és bel-külföldre szállítani?

Figyelt kérdés
Gimnázium első éves vagyok emelt info szakon én most megtetszettek a kamionok. Milyen lehetőségeim vannak, amelett, h. le kell tennem a vezetői engedélyt rá ?

2013. ápr. 8. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemzetközis sofőröket már most is hálóval fogdossák össze akkora hiány van belőlük. Ha pl.: elmész egy olyan céghez mint a Waberers lehet már az nap délben úton vagy Szerbia felé, szóval munka az van bőven e miatt ne parázz.
2013. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Múló hóbort holnapra elfelejted különbenis mi lesz itt még 6 év múlva mikor lerakhatod a jogsit.

Ne hidd azt hogy olyan sok pénz van ebben, meg hogy olyan könnyű lenne.


Sándor: Főleg az olyan helyeken mint a Waberers, de arra a kevés jó helyre meg kihalás vagy nagyon nagy hátszél kell hogy be lehessen kerűlni

Munkáról: hallottam olyat hogy valaki 5 napot állt Angliában munkára várva, velem is volt már kb 30 órát vártam munkára szintén angliában.

2013. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát egyáltalán nem olyan jó meló sajnos a kamionozás. Már a patkány rendőrök miatt sem, akik orrba-szájba szívatják őket, bezzeg az jó mikor lemennek a boltba és kapnak a pofájukba kaját és nem kell többszáz, vagy ezer km-t menni. Nem tudom mit gondolnak, hogy kerülnek boltokba a dolgok.
2013. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nehéz meló, de szerintem megéri 1-2 évig kamionozni, 21-22 évesen nem hinném, hogy van még egy olyan munkahely, ahol több százezret kereshetsz. Aztán ha nem tetszik a kamionozás, akkor keresel más munkahelyet. Egyébként azért is jó, mert nincs időd elkölteni a pénzed, igy pár év alatt jó kis összeg összegyűl, amivel már kezdhetsz valamit :)
2013. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mire minden szükséges papírt beszerzel hozzá, addira belekerül legalább egy millába (saját zsebből) és minimum 23 éves leszel. Az hogy megtetszett, az egy dolog.
2013. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es: a hatóságok majd segítenek elkőlteni a keresetet,több százezres is lehet a büntetési tétel és hidd el nem olyen nehéz olyet összehozni.
2013. ápr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!