Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz a KRESZ? Könnyű rajta...

Nehéz a KRESZ? Könnyű rajta megbukni? Mit tanuljak meg nagyon hogy átmenjek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 15:14
 1/7 anonim válasza:

Nekem könnyen ment, szóval szerintem nem nehéz. (oké, nem tegnap volt, hisz közel 20 éves a jogsim)


Talán ha a táblákkal tisztában vagy akkor sok minden nem foghat ki rajtad.

És gyakorolj! Ilyan oldalakon itt a neten, mint ez:

[link]

Hidd el, egy idő után álmodból felébredve is tudni fogod, rááll az agyad, mikor ráérzel benne a logikára.

2013. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Olvasd el a könyvesboltban is kapható tankönyvet.


2. Járj be az elméleti foglalkozásokra, és ne csak aludni menj be.


3. Otthon gyakorolj sokat a kresz egyéni gyakorlóprogrammal.


4. Leginkább a képes ábrákat tanuld meg, mert az mind-mind 3 pont. Persze a többi is fontos az 1 pontosokból is összejöhet a bukás, sok kicsi sajnos sokra megy itt is.

2013. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rendőri karjelzéseket és a jobb kéz szabályt tanulgasd a többi alapvető dolog.
2013. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első jogsimnál lett pár hibapontom, de azért simán meglett. Másodiknál hibátlan lett(és a több mint 30 emberből én voltam a leggyorsabb) Szóval nem, nem nehéz a KRESZ.


Persze elég sokan megbuknak, főleg azok akik nem veszik komolyan és nem készülnek rá.

2013. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SoundscapeToArdor válasza:
Megbukni könnyű. Átmenni is könnyű. Attól függ, mennyire veszed komolyan.
2013. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bejártam oktatásra és orrba szájba nyomtam a gyakorló programot:D ugyan az van vizsgán is. Rém egyszerű ha sokszor végignyomod :)
2013. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Simán átmentem! :)
2013. máj. 12. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!