Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan fuvarozó cég, ahol...

Tommi888 kérdése:

Van olyan fuvarozó cég, ahol állják a C, E jogosítványt?

Figyelt kérdés

#e jogodítvány
2013. ápr. 11. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj ilyenre. Miért fizetnék, amikor ingyen is kapnak olyan embert akinek van?
2013. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha apádnak van ilyen cége akkor tuti megy a dolog.
2013. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+ a tapasztalat hiány. Nagyon nem ugyanolyan megbízhatósággal, pontossággal, önállósággal vezet valaki, aki 2 hete kapta meg a jogsiját, mint az, aki már évek óta azzal dolgozik.
2013. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt olyan hogy a Waberers meghitelezte a jogosítvány szerzést, de két évig ott kellett dolgoznod

(most h van e ilyen lehetőség ott azt nem tudom)

No de sokan nem ajánlják ezt a céget

2013. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a Waberers, most Szabolcs-Szatmárba fizetik vagy 80 embernek, de ők tartósan munkanélküliek és a munkaügyi központ sokat besegít. De még vagy 6-7 éve beszéltem olyan erdélyi srácokkal akik mondták, hogy még személyautóra sem volt jogsijuk, de a Wáberers fizetett mindent.
2013. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 12. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!