Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használt autóknál hogyan...

Használt autóknál hogyan hirdethet meg ugyanaz a személy 5-6 autót is magánszemélyként?

Figyelt kérdés
A típus általában ugyanaz,az évjárat is,a színek,az árak,a rendszámok különböznek,néha az "eladó" fantázianeve is,de a telefonszám ugyanaz.Segítsetek megérteni!
2013. ápr. 27. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ő a bank "neppere" és övé az adott márka, de lehet csaló, vagy egyszerűen egy sima nepper, aki ezzel foglalkozik és ehhez a márkához ért, megveszi rossz állapotban, kipofozza és tovább adja, vagy csak ilyen autót tud lopni és eladja.
2013. ápr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam.Autóvásárlás előtt állok és feltűnt,hogy a kísérőszöveg is nagyjából ugyanaz:kiemelkedően szép,friss műszaki,garancia 5000 km-ig...stb .Akkor néztem utána.
2013. ápr. 27. 01:47
 3/4 anonim válasza:
Add vesz autokat....fater is csinalja...volt egyszer hogy 7 autoja volt.
2013. ápr. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebben kaptam egy fülest, hogy van egy cégfelszámolás és elég jó dolgokat lehet olcsón megcsípni. Többek között vettem 4db Opel Astra kombit. Szin, típus, évjárat, motor, felszereltség ugyanaz volt. Futásteljesítmény és állapot nagyságrendileg szintén ugyanaz volt.

Én is 4 ugyanolyan kocsit hirdettem a neten magánemberként.

2013. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!