Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történt a Nyugati téri...

Mi történt a Nyugati téri felüljáróval?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi volt ott, de egy ideje olyan tömény büdös van ott hogy hihetetlen. Először azt hittem valami vegytisztítás volt, de az két okból nem lehetett: egyrészt annak nincs ilyen büdös orrfacsaró szaga, máserészt olyan dzsuva minden mint régebben. Nekem a szag notóriusan hasonlít valami vizelet, ürülék és egyéb béltartalmak kevert szagára, de az csak nem lehet. Ja az aluljáró ugyanez dettó. Mivel vidéki vagyok, nem sokszor járok arra, valaki felvilágosítana mitől bűzlik olyan irgalmatlanul?
2013. máj. 2. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanítom, az ott tanyázó hajléktalanok okozzák.
2013. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott mindig is budos volt.oda vizelnek a hajlektalanok meg minden amit el lehet kepzelni.kibirhatatlan..
2013. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a hajléktalanok, a bulizó ifjúság is oda vizel s rókázik, csak őket nem szokás annyira utálni...
2013. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Napkiraly ***** válasza:
vagy gond van a csatornával
2013. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!