Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy ház előtt szabad parkolnom...

Egy ház előtt szabad parkolnom, ha nem a kapu előtt teszem?

Figyelt kérdés
Ma megakartam állni egy utcában egy ház előtt, nem kapu és nem is kocsibehajtó előtt álltam meg, erre kiszól az ablakon a pasas, hogy innen menjek el, itt ne álljak meg...Nem volt kint olyan tábla ami tiltotta volna a parkolást és mások is parkoltak az utcában.
2013. máj. 8. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmehet az anyjába a lakó. Ha nincs tábla és nem kapubejáró előtt állsz meg, akkor bizony teljesen szabadon parkolhatsz ott, ameddig csak jólesik.

Remélem nem hagytad magad:)

2013. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs joga hozzá, közterület. Szard le. Ha megkarcolja a kocsid, verd meg.
2013. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég friss a jogsim, úgyhogy nem volt merszem visszapofázni, hátha valamit én néztem be...De megnéztem google térképen az utcaképet,hátha mégis volt-e valami tábla vagy valami, de semmi.eléggé dühít a dolog...
2013. máj. 8. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, meglehet állni, sőt akár huzamosabb időre ott is hagyhatod parkolni mivel nem tiltja semmi, de szerintem te sem néznéd jószemmel ha vadidegenek csak őgy a házad elptt parkolnának,hiába férnél el a kocsiddal, mert azért mégiscsak, kitudja miért épp oda parkolt az illető...
2013. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!