Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vásároltam 1 kerékpárt, már...

Vásároltam 1 kerékpárt, már évek óta (kb 2-3 éve látom közlekedni vele a srácot) de van 1 hegesztés a vázon és aggaszt 1 kicsit, hogy nem -e lopott a bicaj. Hogyan tudnám meg, hogy lopott-e?

Figyelt kérdés
Nem írtunk adásvételi-szerződést,de még a helyi rendőrök is tudnák azonosítani,hogy ki-é volt a bicigli előttem.Kis város,mindenki ismer mindenkit.Nincs valami oldal ahova beütném a vázszámot és kiadná hogy lopott-e vagy sem.Mondtam neki,hogy írjunk 1 adásvételit a biztonság kedvéért,de azt mondta minek nem lopott.(Igaz a családjukban több ilyen típusú bringa is van.És nem is olyan fajták,akik lopnának.De olvasgatom itt a kérdéseket és kezdek félni,még a saját pénzemért nem hogy majd meg is büntetnek és a bringát is elveszik.Több tanú fel ér 1 adásvételi szerződéssel?Mert sokan látták és tudták,hogy Én vettem meg.A biciglin nem változtattam semmit,csak takarítás,olajozás,sárvédők és felnik polírozása ennyi,tehát nem festettem,nem cseréltem alkatrészt benne meg ilyenek.
2013. máj. 24. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:

És a hegesztésből gondolod, hogy lopott?

Miért, hol van az a hegesztés, mi gyanús benne?


Ha 2-3 évig közlekedett vele, tuti nem lopott. Vagy ha lopott is, nem a városból. Az meg sose fog kiderülni.


De ne aggódj, ha van valami gebasz vele, azt lehet látni az eladón is, meg a környezeten is ahonnan veszed.

2013. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a szám környékén van a hegesztés.Mondjuk mindent rámondanék,de azt nem hogy tolvaj.Bízom benne.De mostanában annyi emberben csalódtam (elkérte az egyik ismerősöm a telefonomat hitelbe,oda is adtam neki 15 ezerért,de azóta eltelt 2 hónap és nem is lehet megtalálni sehol,tudta hogy elfog költözni és itt a városban ahogy hallottam több embertől is behitelezett dolgokat).A feleségem felment a rendőrségre hogy tegyenek valamit és azt mondták jelentsük fel a bíróságra.De ha a férje megverné akkor ővele szemben feljelentést kell tegyünk.Milyen igazságszolgáltatás van ma Magyarországon?A csaló,bűnőzőket védi a törvény,míg a rendes adófizető polgárt nyugodtan hülyének nézhetik,becsaphatják.Ej pedig de szívesen ki taposnám a belét is neki.(Aki behúzott az egy kábítószeres,tróger cigány aki a rendőrség spiclije)
2013. máj. 24. 07:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint.

Sajnos ez így van. A törvény ma Magyarországon a tolvajokat, bűnözőket védi.

Nagyon oda kell figyelni, mit csinál az ember.

2 dolog a lényeg, hitelbe soha semmit, illetve cigókkal nem szabad foglalkozni!

Sajnos én is megtanultam már pár éve.

Elég sokat szoktam adni-venni, amióta ezt betartom, nincs probléma.


A bicikli miatt meg ne aggódj, szerintem tuti nem lopott.

Szerintem csak megsérült a váz valamikor és kijavították.

Vagy kérdezd meg a srácot, akitől vetted, hogy ő mit tud róla.

2013. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A biciglin már túl tettem magam,de hogy létezhetnek ilyen szemét patkány emberek a földön,Ígérgetnek fűt-fát,meg Tesóznak amikor kell valami nekik.Írogattam a Face-n,hogy széttöröm az állát ha megfogom.Erre letiltott.Ha szabad kezet adnának az ilyen mocsok férgekkel szemben biztos eltaposnám,mint 1 férget.És az egészben a legidegesítőbb,hogy tudom,hogyha hozzá nyúlnék azonnal a rendőrségre szaladni,mert annyi gerinc nincs benne,hogy kiálljon egy csicska kábítószeres tróger.Mindegy,mert csak felhúzom magam rajta és nem ér annyit az egész ember,hogy 1 másodpercig is rágondoljak."Saját kárán tanul az ember."Jobb az ilyen férgeket elkerülni nagy ívben,nemhogy leállni velük üzletet kötni.Úgy is azon törik a fejüket,hogy hol tudják a másikat átverni vagy becsapni.De,ha majd összefutunk az utcán,kíváncsi leszek milyen mesét ad elő,mert magyarázkodni azt tudnak,megkönyörögni.
2013. máj. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!