Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A 4-es főútról Ceglédnél le...

A 4-es főútról Ceglédnél le lehet kanyarodni Nagykőrös felé?

Figyelt kérdés

És megközelítőleg hány kilométerre van Nagykőrös a 4-es főúttól?


Bocsánat, ha hülye kérdés, de ezer éve nem jártam arra, és holnap sürgős ügyben kéne Nkőrösre mennem.

(Tudom, tudom, GPS, van is, de annyiszor vitt már a susnyásba, hogy inkább nem bízom benne.)


2013. jún. 6. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


nagyából 20km


a googlén még azt is megnézheted hogy milyen szinű háznál kanyarodj le D (sárga ember katt)

2013. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha Pest felöl jösz akkor egy körforgalomig kell jönni és az első lehajtónál lemész (tehát minha jobbra kanyarodnál) és cegléden átkell menned teljesen,

De ha Szolnok felöl mész érdemes Abony felöl menni (régi 4es) így csak a szélibe mész be Ceglédnek

2013. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: köszi :), néztem én a térképet, de sajnos nehezítő tényező, hogy nő vagyok, meg még ráadásul szőke is, szóval alapvetően nehezen igazodom ki a bárminemű tájékozódási készséget igénylő képeken és nyomatokon. :)


Második: köszönöm szépen! Szolnok felől mennék a 4-esen Budapest felé, csak egy rövid kitérőt kell tennem Kőrösre. :)

2013. jún. 6. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Szolnok felől mész, akkor lemehetsz a 401-es útnál majd a 40-esen ( régi 4-es ) bejutsz Ceglédre, de ott elég rossz az út. Ha időd engedi, akkor ahogy írták a körforgalomnál térj le a Cegléd felé, arra hátha jobb :)
2013. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!