Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, hogy lehetne...

Arra gondoltam, hogy lehetne csinálni egy repülős adatbázist. Ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy lehetne csinálni egy nagy repüléssel kapcsolatos adatbázist. Lehetne benne repülőgép-, reptér ismertető, fórum, térképek, repjegyfoglalás, utazási szabályok, poggyászméretek, térképek...


Szívesen veszek minden ötletet, segítséget...



2013. jún. 15. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A térképek kétszer szerepel a felsorolásodban.

Egyébként nem rossz ötlet, de rengeteg adat kell hozzá.

Elég lenne mindenhez egy-egy link, ami odairányít az információhoz, ami már úgyis fenn van a neten.

Így a frissítés is egyszerűbb,

2013. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az ötlet nem rossz..

Kb. 20 ilyen van, ami élőben még a világ összes repterének időjárását is mutatja - az aktuális gépek helyzetével egyetemben stb. stb. stb. (légitársaságok gépparkjától a futópályák méretéig mindent)

2013. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Igaz, a térképeket véletlenül kétszer írtam


#2: Linkelnél egy pár oldalt?

Olyan oldal is van ahol a VOR/DME, esetleg NDB adók adatai is fent vannak?


Légikatasztrófás oldalt is ismersz?

2013. jún. 16. 08:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy zöld pacsi megy (és nektek is ment) minden értelmes hozzászólásért. :-)
2013. jún. 16. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!