Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti szoktatok hangosan zenét...

Ti szoktatok hangosan zenét hallgatni az autóban vezetéskor pl városon kívül, autópályán?

Figyelt kérdés
Én rengetegszer feltekerem jó hangosra amikor nem a városban kocsikázok mert teljesen megnyugtat és kikapcsolódok,ti szoktatok ilyet?
2013. jún. 20. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Egyrészt tilos, másrészt okkal tilos.

A zene hangereje fordított arányban áll a vezető értelmi képességével. Mentálisan alkalmatlan az ilyen.

2013. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, hogy mit nevezünk hangosnak.

Én szoktam, de nem úgy hogy meg lehessen tőle bolondulni, meg még az atombecsapódást se halljam meg, hanem ahogy írtad kikapcsoljon. Ha rossz kedvem van akkor az kicsit enyhíti, meg az tényleg tök jó, ha tűz a nap mész (nem a dugóban) és valami jó szám megy közben.

Ja meg van erősítőm meg mélynyomóm, így nem kell üvöltetnem, ahhoz hogy jól hangozzon.

2013. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Zavar ha nem hallom a motor hangját. A hangos zene túlságosan eltereli a figyelmemet a vezetésről, nem tudok kellőképp odafigyelni.
2013. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén remélem, aki az elsőt lehúzta, nem vezet naplón kívül mást.

------------------

Nem szoktam hangosan hallgatni. Zavar. Olyan hangerővel szól a zene, hogy ne kelljen fülelni, de a környezet hangjai is eljussanak hozzám.

2013. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pályán 200ig nem kell felhangosítani a zenét a Volvoban. Annyival meg ritkán megyek. :)
2013. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackDahlia válasza:
Amikor már majdnem hazaérek Magyarországra, és már nagyon elültem a seggemet, meg elegem van, akkor néha, ritkán, egy-két szám erejéig. De valóban eltereli az ember figyelmét. Érdekes, amúgy hogy az összes válasz ilyen. Azt hittem, a hapsik megcsinálják napi szinten, akárhol, mindenütt. Meglepett, hogy inkább nemm el szavaztatok. Mindenki férfi a válaszolók közül, rajtam kívül?
2015. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!