Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy itt, ebben...

Hogy lehet az hogy itt, ebben az országban ahol 80ezer a minimálbér vagy még annál is kevesebb,30 ezerre büntetnek? Ez csak szerintem vérlázító vagy menjen a k. anyjába az a kormány aki ilyen törvényt hoz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Abba gondolj bele, hogy még ennek sincs elég elrettentő ereje, még így sem tartjuk be a játékszabályokat.
2013. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Az a pofátlanság, mikor a belvárosba tök érthetetlen okból kiteszik csak egyenes kötelező haladási irányt, mikor simán lehetne jobbra fordulni és aki ezt megszegi, vagy nem látja, a térfigyelő kamera alapján büntetnek és máris jön az 50 ezres csekk. Ez az igazi pofátlanság. Meg, hogy már a térfigyelő kamerák is a pénzre mennek, nem a bűnmegelőzésre. Ez az ország úgy szánalmas ahogy van. Amint lehet elhúzok innen én is és ezt ajánlom mindenkinek!
2013. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem tudod kifizetni a 30 000-et akkor úgy vezess hogy ne büntessenek meg.

Egyébként miért büntettek meg?

2013. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

utolsó ne itt menőzz a sz@ros kommenteddel ha kérhetlek. az emberek nagy része nem tudja kifizetni. Tisztességesen dolgozó emberek havi 80-90 ből hogy fizetsz ki egy ilyet? Ezen gondolkodj el. 30 helyett mész 42 vel és 30 ezer? Hát ez minden csak nem normális. Skandináviában büntetenek ennyire ahol 350 e aminimálbér minimum. Mellesleg a kommented szánalmas volt. Ilyen gondolkodás miatt lehet ebben az országban bármit megcsinálni, mert birka nép mindent lenyel. Aki meg gazdag

az nagyképű, pökhendi ki ha énnem, min te is.

2013. jún. 24. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Javaslom, terjessz be arr nézvést törvényt, hogy aki szabálytalan, kapjon cukorkát. Ha nagyon szabálytalan, akkor talán egy márkás konyakot. Aki meg megy, mint a gép, egy drága francia pezsgőt. Ja, az a Forma 1. Szóval ne pénzt, hanem valami pozitív dolgot.
2013. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

# 4

3-as vagyok, és nem gazdag.

De érdekes hogy járműfenetartás az megy de a 30 ezres büntetésért meg itt vered a nyálad. Gondolkozz már el hogy ki is a szánalmas barátom.

2013. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekesek a büntetési sztorik, bizonyára igazak is. De fel is vagyok háborodva. Eddig, amikor megállítottak, mindig udvariasak voltak velem a rendőrök, s mindig azzal engedtek tovább, hogy Minden rendben van, balesetmentes közlekedést kívánunk. Vagy hasonló.
2013. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"az emberek nagy része nem tudja kifizetni. Tisztességesen dolgozó emberek havi 80-90 ből hogy fizetsz ki egy ilyet?"

Akkor tessék betartani a szabályokat. Senki nem kényszerít, hogy 30-as táblánál 42-vel menj. Amúgy 30-as korlátnál 49-től jön a 30-as csekk.


Nem vergődni kell, be kell tartani a szabályokat.

2013. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt nem ezzel van a baj, hanem ahogy már írták, az nézik meg a kamerával is, h valaki átmegy egy szaros zárón(ugye ha már egy nap a 123. ember megy át rajta, akkor lehet el kellene gondolkozni, h van e értelme annak a szarnak), de arra meg nincs rendőr, h kijöjjön, ha baj van.

Másrészt ott van a másik, h beállnak a falu végére és akkor arra mennek rá, h a tábla 100 méterre van az utolsó háztól és persze a 99% ugye nem fog még 100 métert kullogni 50-nel, mert csak a nagy büdös puszta van.

Aztán megbüntetnek, mert huuuu mekkora szabálysértés, h felgyorsítottál 70-re.

2013. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 waland ***** válasza:
Most nagyon népszerűtlen leszek, de ha a hülye német-osztrák-angol tudja, hogy a tábla szent, és nem megy gyorsan, akkor te mégis ki vagy, hogy eldöntsd, hogy jogosan van-e ott? Ha nem tetszik, akkor nem az a megoldás, hogy leszarom (már bocs...), hanem megpróbálom kilobbizni, hogy vegyék le a korlátozót, vagy tegyenek ki nagyobb sebességre jogosító táblát. Ha nem tartod be a szabályokat, akkor fizess. Kritizálni annak van joga, aki szabályosan megy, de zavarják a hülyeségek. Képzeld, engem büntettek meg 50000-re közteresek, mert behajtottam behajtani tilosba robogóval, nagyon nem esett jól, de tudtam, hogy igazuk van, úgyhogy inkább kussoltam, és fizettem, pedig az több, mint a fele fizetésem.
2013. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!