Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki segítsen? Mit tegyek...

Ivett a nevem kérdése:

Valaki segítsen? Mit tegyek meg büntettek a rendőrök 15000 Ft-ra!

Figyelt kérdés

2013.06.24-én mentem haza a fogászatról kerékpárral, és nem volt első, hátsó lámpám, fényes nappal 13:30 percvolt, meg büntettet a rendőrség 15000-Ft ra és nem tudom mit tegyek? soha nem büntetek meg és egy évben egyszer ülök kerékpárra, nem tudom kifizetni és semmi jövedelmem, szociális segélyem meg szűnt 2013.06.1-én semmi munkám nincsen hogy kifizessem ilyenkor kihez kell fordulnom?


Tud valaki tanácsot adni?


2013. jún. 28. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj valakitől.
2013. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs jövedelmed akkor is ki kell fizetned. Ha nem tudod akkor majd levonják a szocpolból.
2013. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

így jártál

be kell tartani a szabályokat, és akkor nem büntetnek meg

2013. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom van rá lehetőség, hogy kérelmet nyújtsál be a rendőrkapitányságon. Küldeni fognak egy határozatot amelyben ismertetni fogják a tény állást, hogy szabálysértést követtél el. A határozat kézbevételétől számított 15 napon belül jogodban áll, fellebbezned és méltányossági alapon kérni annak eltörlését.



„Alulírott .... kérném a hivataltól, hogy a .... által szabálysértés miatt kiszabott .... Ft pénzbírságot töröljék el. A pénzbírságot anyagi helyzetemre tekintettel nem tudom megfizetni, mert egyedülálló munkanélküliként a pénzbírság megfizetése a megélhetésemet veszélyeztetné. Köszönettel: .......

Vagy valami ehhez hasonló szöveget írj.

2013. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszolóknak!


# 4/4


És elég egy levelet küldenem nekik és majd válaszolni fognak ?

2013. jún. 28. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Jogodban áll fellebbezni a határozat ellen! De a rendőrkapitányságon is kérhetsz jogorvoslatot.
2013. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha aláírtad a helyszíni bírságot, onnantól nincs fellebbezés. Megpróbálhatsz részletfizetést kérni vagy valamilyen méltányosságit hátha..
2013. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közmunkával ledolgozhatod.
2013. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!