Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Télen vezetni tanulni?

Télen vezetni tanulni?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el a jogsit most a KRESZ-nél járok így a vezetés pont télre esne..Azon gondolkodtam hogy leteszem a KRESZ-t és majd ősszel elkezdek vezetni..Meg azt szeretném kérdezni hogy olvastam h jövőre drágább lesz jóval a jogsit és ha ebben az évben kezdtem el akkor ez nekem már nem fog változni ugye?
2009. okt. 21. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan fejezd be azt amit elkezdtél.

Én is télen csináltam,igaz havat nem fogtam ki.

De ha ki is fogtam volna,úgy vagyok vele,hogy mindent meg kell tanulni egyszer.

Vagy ha majd lesz jogsid,te télen nem fogsz majd vezetni?

Am nem tudom mennyi lesz jövőre a jogsi.

2009. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd..nekem elhúzódott a vezetésem.. mert közben oktató váltottam, más városba mentem. Emiatt vezettem télen és nyár elején is.


Szerintem sokkal jobb volt télen vezetni..nem sütött a szemembe a nap, nem volt annyi csapadék, nem kellett figyelnem rá, hogy senkire ne fröcsköljek esővizet. stb.


Én jobban szerettem télen vezetni :)

2009. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak előnyöd származik abból, ha a legzordabb útviszonyok mellett tanulsz meg vezetni, mert így sokkal több helyzetre fel leszel készítve. Ismerek olyanokat, akik nyáron tanultak meg, aztán ha egy kicsit csúszik az út, már nem mernek autóba ülni.
2009. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb hamarabb letudni, ki tudja mit hoz a jövő. Én is ilyen cipőbe jártam, hogy télre ültem be a kocsiba, a rutint csak esős időjárásnál tettem le, de a forgalomba már elkapott a tél, hideg, csúszós út és komoly havazások is voltak:D, volt olyan hogy alig hittem el, annyira szakadt a hó, de jó volt, legalább megszoktam ezt is, hogy milyen így vezetni.
2009. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért is jobb télen vezetni mert amikor hideg van akkor kevesebb a biciklis, és azt általában pont a legrosszabbkor kellene megelőznöd, pl gyalogátkelőhely ahol tilos, szal meg kell várnod amíg átér, vagy szűk utcában amikor jönnek szembe az autósok.
2009. okt. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!