Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan működik a C+E vizsga?

Hogyan működik a C+E vizsga?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriában sincs már rutinvizsga?

És mégis, hogy működik ez? A városban nem egyszerű parkolni egy kamionnal meg egy nehézpótkocsival azért.


2013. júl. 23. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában is van rutinvizsga. Sőt van biztonságos üzemeltetés vizsga is élesben( nálunk ez is a rutinvizsga napján volt) azon felül, hogy kresz vizsgánál van teszt belőle.

Arra viszont nem emlékszem, hogy lett volna parkolásos feladat E kategórián. Szerintem ott már ennek nincs értelme. Én Miskolcon csináltam anno a jogsim, elég volt felbandukolni az Avasra a 18 méteres szerelvénnyel.


Igazából az E kategória az már elég laza - sajnos - ha rutinon, Bün átmész és forgalomban el tudod húzni a pótkocsit anélkül, hogy felmennél a járdára vagy lezúznál valakit, akkor simán átmész( főleg ha segít Deák Feri dácsi ), ez sajnos meglátszik a szakmán is.


Én anno hétfőn kezdtem a rutint és következő héten kedden volt a forgalomvizsgám. Ennyi idő alatt valószínű, hogy megtanul valaki kezelni egy 16,5-18,75 méteres járműszerelvényt...vicc az egész

2013. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de gondolom te még abban a rendszerben vizsgáztál mikor B jogsira is kellett rutinvizsga

és erre voltam kíváncsi, hogy most akkor itt is megszűnt e.

Köszi a választ :D

2013. júl. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!