Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érvek a jogosítvány megszerzés...

Érvek a jogosítvány megszerzése mellett?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság alap, olyan, mint a 8 általános.
2013. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó buli vezetni, nyomhatod az úton úgy mint a játékokban, ha hibázol meg is halhatsz :D

Amúgy attól függ milyen jogsit akarsz szerezni, autóra haszon, motorra szórakozás élvezet csajozós hapsizós elfoglaltság, pláne ha húzod neki mint a bolond

26/F

2013. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- több munkahelyen előny, sőt feltétel

- a vezetést nagyon lehet élvezni =)

- szükség lehet gyors és/vagy kényelmes utazásra, bármikor

- alapvető KRESZ ismeretekre teszel szert, amit az iskola sajnos nem ad

- felelősségre tanít (jó, ezt én sem gondoltam komolyan)


Bónuszként:

- fenyegetheted a zebrán a gyalogokat

- leszoríthatod, de akár gyűlölheted is a bicikliseket

- illedelmesen behúzhatod füled-farkad, és lemondhatsz az elsőbbségedről, ha egy soktonnás járművel találkozol


Most csak ennyi jut eszembe.

2013. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb munkahelyen előny, de már sokszor feltétel is. Egyfajta rugalmasságot biztosít, főleg, ha autód is van, amit tudsz használni. Családi, baráti kiruccanásoknál szintén előny lehet, főleg akkor, ha több sofőr van és hosszabb útra indultok. Így ha valaki mondjuk elfárad, vagy nem pihente ki magát annyira, meg lehet állni és át tudja venni más az autó vezetését stb.


Ezek az általános dolgok, amik mindenkire vonatkoznak. Én most tanultam meg autót vezetni, a jogsim még kész sincs, de a sikeres forgalmi vizsgán már túl vagyok. Amik számomra még előnyként jelentek meg, hogyha gyalog vagyok is sokkal szabályosabb vagyok, ha van zebra a közelben, ott megyek át, nem 5 méterrel arrébb, a piroson nem megyek át, hanem megvárom a zöldet stb. Ugyanakkor sokkal kritikusabb is lettem, és ha beülök valaki mellé az autóba és valamit nem csinál, akkor megjegyzem, rászólok, ami néha már idegesítő lehet másoknak. :D

Egyébként meg nagyon jó érzés, ha vezetek, nagyon szeretem. :)

2013. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :) Autóra gondoltam, ez tényleg lemaradt.

Amúgy 21 éves lány vagyok, szóval a csajozós és száguldozós része nem mozgat a dolognak. :-D Viszont a többi érv az tetszik.

2013. júl. 24. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a buszvezetés egy jó móka, ijesztgetni a nyuggereket.
2021. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!