Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeged-Budapest vonat, aztán...

Szeged-Budapest vonat, aztán 13. ker Béke tér, hogyan menjek?

Figyelt kérdés

Néztem már pár lehetséges opciót de biztos van itt valaki aki jobban tudja mert nem igazán járok Pestre..

Szóval leszállhatnék vagy a Nyugatiba vagy Zuglónál eggyel előtte.


Aztán meg ahogy néztem BKV.hu-n 1km gyaloglás van mindkettőnél majd villamossal tudnák odajutni Béke tér közelébe.


Valaki esetleg ismer gyorsabb megoldást? Tipp, hogy hol szálljak le és aztán mire szálljak fel?


Na meg most fejeztem be az iskolát de kaptam papírt diák helyett amivel utazhatok , ezt elfogadja a MÁV is 50 % kedvezményre?


És még egy utolsó kérdés a vasútállomásnál tudok váltani menetjegyet villamosra?


Előre is köszönöm!


2013. júl. 26. 13:47
 1/2 anonim válasza:

Mindenképp kell gyalogolni. A legegyszerűbb, ha a Nyugatiból elindulsz a Westend mellett a Váci úton, onnan a templomnál kettéválik az út, neked a jobb oldali (Lehel úton) kell továbbmenned, majd ott fel tudsz szállni a 14-es villamosra, ami pár megálló után a Béke téren tesz le. Olvasd el a táblán, pontosan hány megálló.

A MÁV/BKV/Volán elfogadja a diákot 50%-nak. A Nyugatiban pedig tudsz is jegyet venni. Vagy bérletet, attól függ mennyi ideig maradsz Bp-en és mennyit utazol.

2013. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!