Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debreceniek gyors segítségét...

Debreceniek gyors segítségét kérném abban (lévén nem odavalósi), hogy az alábbi intézmény környékén hol találok nemfizetős parkolóhelyet?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum - Neurológiai Klinika

Debrecen, Móricz Zsigmond u. 22. Klinikák: Auguszta Telep


[link]


[link]


Természetesen az "A"-val jelölt terület az aminek a környékén keresek max. 15 perces sétányira parkolóhelyet, ahol egy hétköznap éjszakát és egy délelőttöt nyugodtan ott lehet hagyni a kocsit. Azért minél közelebb annál jobb. (Ha a lustaság fájna... :-)


Mindenféle segítséget szívesen fogadok, de ha esetleg egy térképen is meg tudná valaki jelölni a parkolót, akkor nagyon, de nagyon hálás lennék.



#parkoló #Debrecen #Debreceni Egyetem #ingyenes parkoló #nemfizetős parkoló #debreceni kórház
2013. júl. 27. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát így nagyon gyorsan: feketével "jelöltem" egy csík-szerűséget, ahol ingyen tudsz parkolni:


[link]


Jó-tanács: bár adódik máshol is hely (pl. az A pontnál jelzett úton is) de nem szabad bedőlni, mert Debrecenben vannak Európa legagresszívebb, és legidiótább közteresei, a lenyúlás bajnokai! Ahol bejelöltem - azt a helyet meg fogod találni könnyen - ott - ha egy kerékkel sem érintesz zöldet, vagy annak látszó bármit, akkor ingyen megállhatsz...

De mondom: légy körültekintő!

Gondolom nem jó-dolgodban kell ott parkolnod...

Jó egészséget!!!

2013. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

A térképen én is ezt a helyet szúrtam ki, csak nem tudtam, hogy mi az ábra a fizetéssel.


Elég nagy parkolónak tűnik a térképről de estefelé vajon lesz ott üres hely?


Valamint a google képén parkolnak rendesen (merőlegesen) és párhuzamosan is. Mindkettő szabályos ott? Jó láttam. hogy a parkoló csak egyirányú?

[link]

2013. júl. 28. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan erre a helyre gondoltam!

Igen, a parkoló egyirányú a Doberdó utca felől.

Parkolni merőlegesen a legjobb és a legcélszerűbb (így árnyékos)!

Én úgy tudom, hogy kora reggel van totál tele a parkoló, délután egy kis szerencsével találsz helyet.

Ez nem fizetős hely! (pontosabban: ma még nem volt fizetős!)

A klinika területére is behajthatsz ingyen - pontosan egy fél órára! Aztán viszont horror szorzóval horror áron maradhatsz bent kocsival! Erről lebeszélnélek...

2013. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A segítséget nagyon szépen köszönöm.


A Doberdó utca egy kicsit megzavart.


El kell mennem a kereszteződésig (Móricz-Kartács-Dóczy-Békessy) és úgy vissza fordulni vagy rögtön ráfordulhatok a Móriczon.

2013. júl. 29. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a Pallagi út felől mész, akkor - ha nincs záróvonal - ráfordulhatsz. De ha van, (nem emlékszem pontosan) akkor ne ott forgolódj, mert az egy nagyon lenyúlós hely, lesben állnak a közteresek is meg a rendőrök is. (a parkoló a Doberdő felől egyirányú, de azt látni fogod a párhuzamosan parkolók irányából is!)
2013. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 29. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!