Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nincs realitás alapja...

Miért nincs realitás alapja az interneten hirdetett alkatrészeknek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok alkatrészekért olyan árakat írnak hogy a harmada is sok lenne. Sőt ha van egy másik eladó aki ugyanazt a terméket feléért hirdeti és akkor sem kell el akkor miért hirdeti duplájáért. Főleg abból a perspektívából nézve hogy elég szűkösen él az átlag magyar ezért elég jól átgondolja hogy mire mennyit ad ki.

Itt gondolok az apród, jófogás de legfőbbképp a vaterán hirdetett dolgokra.


Tudom nincs közöm hogy ki mennyiért hirdeti a saját tulajdonát, de mi értelme van hogy hónapokig sőt évekig fenn van bizonyos termékek. Tudom hogy aki aranyáron rak fel valamit annak nem kenyérre kell.



2013. júl. 28. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert irigyek.

Mindjárt részletezem.

Én is jártam már úgy, hogy próbáltam alkudni, mert hát nem véletlen veszek a neten használt cuccot.

(az már mellékes, hogy ha én valamit meghirdetek X összegért, akkor a legnagyobb pofátlanság is előfordul, pl. hogy megveszi a feléért vagy még kevesebbért, stb.)


Na tehát. Mondjuk van valami 19 ezerért.

Én kérdem, hogy alkudhatok-e, odaadná 18-ért?

Erre írja vissza, hogy nem, mert így is milyen "olcsón" adja, és akkor inkább kidobja a kukába.


(most itt globálisan írtam, nem konkrétan csak autó alkatrészekről van szó)


Aztán ugye ott a lomtalanítás, és a sok füstös már viszi is el a tök jó cuccokat.

2013. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Napkiraly ***** válasza:
lehet felrakta régebben,akkor még annyi volt a reális ára, és azóta fenn van.
2013. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb nagy kereskedő (Bárdi, Láng, Unix, Start) árai nyilvánosak, sőt, a bontók is elég sok infót osztanak meg az árazásukról, tehát elvileg lenne mihez viszonyítani. Alapvetően az ilyen hirdetésknél kétféle emberfajtát lehet megkülönböztetni: aki csak hirdet és aki el is ad. Az előbbit nem kell sajnálni, az ő baja, hogy a drágán meghirdetett terméket nem viszi el senki, a másikat meg gondolom nem kell magyarázni, ne ő szégyelje már magát, mert a vevőnek nincs pénze egy amúgy reálisan árazott alkatrészre.
2013. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!