Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Betelt forgalmi engedély? A...

Betelt forgalmi engedély? A vizsgán adtak egy igazolást a sikeres vizsgáról, de meddig érvényes az a papír?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha betelt a forgalmid, akkor az okmányirodában kapsz másikat.
2013. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy neked még papír alapú a forgalmid?

Nekünk van egy 35 éves autónak első tulajjal, de jó pár éve (kb.6-7?) kötelező volt a műszaki vizsga alkalmával leadni a régit (nem telt be, semmi baja nem volt) és új kártyásat csináltatni.

2013. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kártyás forgalmi??? Én meg erről nem hallottam, pedig 3 autónk van, és az egyik májusban vizsgázott...
2013. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a tavalyi műszaki vizsgán bejegyezték a papír alapúba az új határidőt, a rendőr is elfogadta azóta. Én se halottam még a kártyásról.
2013. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kiállítás dátumától 15 napod van, hogy elmenj az ocsmányirodába. (Erre engem egy motoros rendőr figyelmeztetett, amikor hazafele mentem a rendszámplecsni nélküli kocsimmal az NKH-ból.)
2013. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kártyás alatt nem kimondottan műanyag bankkártya szerű kártyára gondoljatok, hanem arra az egy (kártya)lapra, ami össze van hajtogatva.

Előtte ugyebár egy kis könyvecske volt, amiben több lap volt és lapozható.

De most nézem a sajátomat: erre az egy laposra is ugyan úgy matricáznak mint a régibe. Ráadásul itt tényleg kevesebb a hely is. Úgyhogy nem szóltam.

2013. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kár. Nekünk olyan van, már a régi Wartburgnál is olyan volt. Sztem arra sem ártana egy plasztik kártya forma akkor könnyedén belehetni tenni a jogsi mellé és nem külön mindig azt nézegetni, hogy nálunk van-e
2013. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 francoskulcs válasza:
Kérdésem az lenne,ha megyek az okmányirodába,a rendszámtáblát le kel hogy szereljem és be vigyigyem azt is magammal?
2013. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a vizsga után rátették az új matricákat, akkor nem, ha nincs matricád, akkor be kell vinni, mert ott teszik rá.
2013. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!