Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Naagy, üres beton terület,...

Naagy, üres beton terület, Budapest környékén (vagy máshol)?

Figyelt kérdés
Ahol lehet biztonságban az autóvezetést gyakorolgatni, sehol nem lehet senkinek nekimenni és ha lehetőleg nem kell érte fizetni (vagy nem sokat)? (Van már jogsim, szóval nem arról van szó h így akarnék megtanulni vezetni, csak jó lenne egy hely ahol ki tudom tapogatni a "határaimat", parkolást bóják közt gyakorolni, meg ilyesmiket). Mátyásföldet láttam kiírva, esetleg valami mást tud valaki?
2013. aug. 9. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
elmész bármelyik Tesco Auchan parkolóba leghátul úgy sem parkol senki ,mert nem szeretnek sokat sétálni az emberek (mindenki a bejáratnál áll meg ) ott lehet gyakorolni a parkolást + mindent ingyenes és nem szól rád senki ,hogy ott vagy
2013. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy bevásárlóközpontok parkolói. Ott tanultam vezetni, ott teszteltem le a low cost-versenyautóm, ott barmulunk modellautókkal.
2013. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 15. 23:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezeket éjszakánként bezárják?
2013. aug. 15. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
13. kerületbe tesco 0-24 es szóval oda lehet most is menni Dunakeszi auchanba nem lehet bemenni, mert azt sorompóval zárják este , úgyhogy ha nincs elkerítve a parkoló akkor lehet menni csak nem biztos,hogy van világítás a parkolóba
2013. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!