Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most annak mi értelme van...

Most annak mi értelme van hogy 600 km-et kell vezetni, de ugyan akkor meg kiszedték a minimum 8 általánost?

Figyelt kérdés

Nekem ebből annyi jön le hogy ezentúl az összes analfabéta cigánynak is lesz jogsija (vezettek azok anélkül is), lezsírozzák az oktatóval hogy nem kell annyit menni, csak mondjuk el menni felvenni a segélyt a városházáig, aztán a kocsmába.

Röhej ami ebben az országban megy.



2013. aug. 15. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szigorítani kellene az oktatók ellenőrzését is, nem is kicsit. Szerintem harmaduk simán alkalmatlan az oktatásra vagy elcsalja az órákat. Az ilyenek majd a megtett távon is hekkelnek valamit, na őket kellene rendesen falloszra húzni.


Aki végignyomta becsületesen a 30 órát, szerintem az sem vezetett többet 300-400km-nél. Azért nem mindegy hogy valaki ennyi vagy másfélszer ennyi rutinnal megy vizsgázni és kap jogsit. Itt is írta nemrég egy kérdező, hogy már forgalomban vezet, de azt sem tudja mit kell csinálni a pedálokkal... Az ő hibája? Nem! Azé aki így kiviszi az utcára, hogy minél hamarabb lezavarja a tanfolyamot.


A 8 általánost azért meghagytam volna. Egyszer volt egy tanárom, aki azt mondta, hogy a vezetés 85% intelligencia és 15% rutin. Ennek bizony az első fele még hiányzik a magyar közlekedőkből.

2013. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félinformációkra tetszik alapozni. Nem szedtek ki semmi. A jogsi megszerzéséhez ugyanazok a peremfeltételek kellenek. A változás az, hogy az oktatás megkezdése előtt elegendő csak nyilatkozni. De a jogsihoz kell a nyolc általános és az orvosi alkalmasság is.
2013. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!