Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Budapest bérlet villamosra...

A Budapest bérlet villamosra is érvényes?

Figyelt kérdés
Most fogok felköltözni Pestre, nézegetem a bérleteket. A Budapest bérlet ezt írja: Érvényes a jelölt kezdőnapon 0 órától a következő hónap kezdőnappal megegyező napon 02 óráig Budapest közigazgatási határán belül az 1-299, 900-999, M1, M2, M3, H5, H6, H7, H8, H9 vonalakon, a MÁV meghatározott vonatain, a VOLÁNBUSZ kijelölt elővárosi járatain és munkanapokon a D11, D12, D13 vonalakon. Villamosra is érvényes? Nem igazán vagyok jártas a budapesti közlekedésben, nem tudom, mi mit jelöl. Köszönöm.
2013. aug. 26. 13:05
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ezt mondjuk hónap közepén is meg lehet venni? Szeptember 15-én költözöm, nem akarok várni október elejéig, és addig jegyeket venni, nem valami gazdaságos. :) Jó lenne, ha tudnék venni egyet mondjuk szeptember 16-án, és használni azt október 16-ig.
2013. aug. 26. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Villamosra is jó.

Amikor veszed, megmondod, melyik naptól kéred, és azt rábélyegzik. Onnantól egy hónapig érvényes. Nem kell hó elejétől kérned.

2013. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ú, de jó. :) Köszönöm szépen! :)
2013. aug. 26. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

A négy részre osztott fehér részbe fogják bélyegezni, melyik naptól melyik napig érvényes.


De ez csak a havi bérlet. Ha még nincs igazolványod (amibe ezt belerakod havonta), azt csináltass előbb. Ugyanott megcsinálják, egy igazolványképet vigyél magaddal. (Legalábbis én még így csináltattam, 1 perc alatt kész.) Azt csak egyszer kell megcsináltatni.

2013. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!