Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szoktatok "álmodni" a régi...

Szoktatok "álmodni" a régi autóitokról?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne,ki melyik kocsijáról szokott álmodni,ami már nincs neki meg,de néha "visszatér". :) Vagy esetleg van-e olyan jármű,amiről gyakran álmodtok,például hogy vezetitek,vagy javítjátok,akár elérhetetlen számotokra,akár nem. :)


(Nekem a régi 3 ajtós piros Golfom amiről a legtöbbet álmodtam.Már vagy 8 éve nincs meg)


2013. szept. 6. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyre inkább húz a szivem a régi 70es 80as évekbeli amcsi verdákhoz. Pláne amelyiknek a teteje és a hasmagassága alacsonyabbra van véve.

Nekem volt 35 éves vasam egy cápa BMW formájában és azt vettem észre hogy szinte semmi különbség nem volt a mai autókhoz képest technikailag. Kivéve annyi hogy nem rakták teli compjuter vezérléssel meg beletették az anyagot rendesen. És nekem a formavilága is bejön ezeknek az autóknak. Kedvenceim közé tartozik a Ford mustáng de az csak álomautó számomra.

Ha az alkatrészellátás probléma nélküli lenne én biza 50 éves autóval járnék most is.

http://www.youtube.com/watch?v=sYFCLl_s4b4

http://www.youtube.com/watch?v=mh05KkbDLhg

Ahogy az üvegtigrisben mondta a Gáboros ebben az a jó hogy a sok hülye nézd meg kólázik de te azzal vagy más hogy traubit iszol.

2013. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azok nekem is tetszenek. Igazából az érdekelne,hogy mikor alszotok,akkor milyen autókról vagy gépekről álmodtok? Nem igazán az "álomautó" mint kifejezés érdekel,hanem ami álmaitokban megjelenik. Én nagyon sokszor álmodom azt,hogy szemetesautót vezetek. :D Nem tudom miért.
2013. szept. 6. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!