Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg idióta vagyok, vagy...

Tényleg idióta vagyok, vagy csak ismerem a KRESZ-t és a többiek azok?

Figyelt kérdés
Mikor jövök ki a városból, látom, hogy városon belül a 3 busz a megállóban jelez, hogy szeretne elindulni. Én megállok rendszeresen, ha a sofőr nem kap észbe, akkor villogok neki, hogy kiengedem az összeset. Erre rendszeresen rámdudálnak, hogy miért engedem ki a városon belüli megállóból a buszokat. Nem először csinálták. Hirtelen fékezés nélkül meg szoktam állni.
2013. szept. 14. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor halál nyugodtan figyelmen kívül kell hagyni az idegbetegeket.
2013. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

olyan nagy bűn, hogy kiengedem a menetrend szerint közlekedő buszt?


az egyik sofőr egyébként felismert már többször is, és volt, hogy ő engedett ki maga elég

2013. szept. 14. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a KRESZ-t.

A sok gyökeret meg hagyd figyelmen kívül.

2013. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól ismered a KRESZ-t és be is tartod, ez nagyon jó! Ilyenkor próbáld figyelmen kívül hagyni sofőrtársaid reakcióit.
2013. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 eztsetudtad ***** válasza:
Velem is megesett már ilyen én legtöbbször szívesen elengednék másokat még abban az esetben is ha nekem van elsőbségem de attól félek hogy valami gyökér belém jön hátulról mert ha bár kötelezö kiengedni a buszt még sem számit rá senki hogy meg fogsz állni...némely buszos meg egyszerüen ki fordul gondolom elegük van így nagyon veszélyes.Főúton elengedni valakit nagyon baleset veszélyes.Sajnos
2013. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lakott területen belül a jobb szélső sávba való sorolását kell segítened. Azaz, ha buszöbölben van akkor köteles vagy magad elé engedni (ha ez hirtelen fékezés nélkül megtehető), ha buszmegállóban akkor, nem.
2013. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!