Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hová kellene kötnöm a központi...

Hová kellene kötnöm a központi zár vezérlő egységet?

Figyelt kérdés

Ez van a kormány alatt,elvileg itt kéne valahová bekötni az egységet de nem tudom melyikhez.


[link]


[link]


ilyen a vezérlő:

[link]


a vezetékek végein nincs csatlakozó,gondolom forrasztani kell de mihez?

a vezetékek nem olyan hosszúak hogy elérjenek minden ajtóba szóval gondolom ott a műszerfalnál kell valamihez ,de mihez?

egyébként természetesen van már eleve központi zár az autóban de csak kulcsos nem távirányítós,elektromos ablak szintén van.



2013. szept. 14. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"egyébként természetesen van már eleve központi zár az autóban de csak kulcsos nem távirányítós"


Akkor van már zárvezérlő elektronika is benne!


Tök jó képeket csináltál a semmiről!


Ez a vezérlő olyan autóba készült, amiben nincs még semmi, ez közvetlenül a zármotorokat kezeli. Megkeresheted a gyári vezérlőt ha követed az ajtókból induló kábeleket, de egyáltalán nem biztos, hogy ki lehet venni (főként, hogy a tipust gondosan titkolod, mintha az alapján le lehetne nyomozni a címedet).


Ilyenkor az a legegyszerűbb, ha adsz tápot a vezérlőnek, és egy relé segítségével a bal ajtó zármotorjának a vezérlőszálára kötsz rá!


"a vezetékek nem olyan hosszúak hogy elérjenek minden ajtóba szóval gondolom ott a műszerfalnál kell valamihez"


A legtöbb szerelőnek van elegendő vezetéke a műhelyben, így ez nem okoz gondot!

:D

2013. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocs hogy nem reagáltam már nem számítottam válaszra ezért nem néztem a kérdést.


fiat bravo sx a tipus.


(Akkor van már zárvezérlő elektronika is benne!)

ez így van csak az a gond hogy nem távirányítós.

ezt azért vettem mert ezt lehet távirányítani.


(Tök jó képeket csináltál a semmiről!)

az autó könyvébe az van írva hogy itt van valahol a vezérlése csak az nincs a könyvbe hogy pontosan melyik is az.

a képek azért készültek hogy ha netán valaki tudja akkor a kép alapján hátha meg tudja nekem mondani melyik csatlakozó lenne az.


(A legtöbb szerelőnek van elegendő vezetéke a műhelyben, így ez nem okoz gondot!)

ez szép és jó de az ember nem arra számít hogy vesz egy cuccot aztán még kókányolni kell hozzá.

nem volt le írva ilyen a terméknél.

na mindegy ha kell még hozzá vezeték akkor rakok nagyobb gond az hogy még most sem tudom melyikhez kéne hozzá nyúlni.

2013. szept. 18. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

"bocs hogy nem reagáltam már nem számítottam válaszra ezért nem néztem a kérdést."


Hú de nagyon sürgős lehetett, ha nem tudsz pár órányit várni...

:(


Mint írtam is, szerintem az a legegyszerűbb ha rákötsz a vezérlésre az ajtóban.


A vezeték toldás nem kókányolás, ha veszel egy dugvillát és egy lengő aljzatot ahhoz se adnak automatikusan 20 m 3x1-es MTK kábelt, pedig sejthetnék, hogy hosszabbítót akarsz csinálni!

:D


Vidd le az első útbaeső autóvillamossági szerelőhöz a taligát, oszt' az megcsinálja csukott szemmel egy fél óra alatt! Hidd el mindenkinek jobb lesz!

2013. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

/Hú de nagyon sürgős lehetett, ha nem tudsz pár órányit várni... /


nem írtam hogy sürgős.

pár órát várni?

nem ez volt az első ilyen kérdésem,senki nem válaszolt az előzőre sem.

mikor meg csak simán vezérlő szettről kérdeztem még arra sem érkezett egy válasz sem.


hozzáértővel csináltatom meg.

2013. szept. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!