Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már 3 hónapja jeleztem a...

Már 3 hónapja jeleztem a bicikli szervíznek, hogy gond van és szeretném érvényesíteni a garanciát. Hova forduljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a garázsban tartott alig egy éves biciklim rozsdásodni kezdett a hegesztésnél. Még garanciális volt amikor észrevettem, ezért elvittem a szervízbe ahol lefotózták és mondták, hogy továbbítják a központba. Minden hónapban hívom őket és mindig azt mondják, hogy jelentkeznek, ha megtudtak valamit... Nekem viszont elegem van már, hiszen junius óta várom, hogy történjen valami... Kihez forduljak, hogy előrébb jussak?
2013. szept. 26. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy aluminium ötvözetű vázat inkább aztán pakold vagy pakoltasd át a többi cuccot arra.

Apropó anyám campingje 30 éves elmúlt azaz már veterán. itt ott van rajta egy kis rozsdafolyás de semmi baja és még pár évszázadot kibír.

Nekem komoly bringákból mindíg ilyen pályára terepre építettek voltak úgy szedtem össze alkatrészenként.Legtöbbjét használtból. Nem volt sose olyan problémám hogy rozsdál. És a gyári konstrukciókhoz képest személyreszabottabb és kényelmesebb volt. Kb mintha babetta után bugattyra ülnél olyan volt a különbség. És jó hobby is. Meg mindent kibir.

2013. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szaküzletbe vetted a bicajt? Azért elég silány cucc lehet ha ennyitől rozsdál.

Nekem volt acél vázas bicajom amit használtam mindenhol és mindenen, kopott is róla a festék rendesen, párás helyen is van tárolva de a láncon és lánctányéron kívül még most sincs rajta semmi rozsda. Még ott sem ahol le van kopva a festék.


Na de a te problémádról. Menny be személyesen, vidd a gépet és közöld velük határozottan hogy mit akarsz. És hogy most akarod, vagy ha nem képesek intézkedni akkor cseréljék ki.


Legközelebb meg vegyél használtan valami jó alu vázat. Arra meg lehet építkezni szépen apránként is akár.


Mostani bicajom alu vázas, és elég jó váza van, lassan elkopik minden, de a váznak semmi baja.

Pedig elég sokat kell elviselnie. Az első teleszkóp acél részei szét vannak rohadva(a tengelyig érő vízből néha abba is jutott, és nem használt neki) Amikor sokat használtam néha rászántam egy kis időt, kiszedtem az üléscsövet és kiöntöttem a vázban összegyűlt vizet :)

Ezért jó az alu :)

2013. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos, egy capriolo cruiser bicajról van szó, és én egy 2 gyermekes anyuka vagyok :) Széthajtani tuti nem fogom, épített bicaj nekem nem érné meg :)

Capriolo márkaboltban vettem ami szervíz is egyben. Rebesgettek vázcserét, de semmi sem történik. Fogyasztóvédelemhez van értelme fordulnom?

2013. szept. 26. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van! Becammogsz az üzletbe, kéred a vásárlók könyvé. Ezt egy toll kíséretében egyékbént kötelesek a vásárló számára elérhető helyre tenni. Na ilyenkor már meg szokott oldódni a probléma... Ha mégsem, akkor beleírod a történeted, elhozod a példányod (fontos!), majd írsz egy levelet a fogyasztóvédelemnek is ugyanazzal a tartalommal. Garantált, hogy megoldódik.
2013. szept. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!