Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lesz valaha is nekem jogosítvá...

Lesz valaha is nekem jogosítványom?

Figyelt kérdés

nem rég kezdtem el a kreszt,ami elsőre meg is lett. Aztán az elsősegély is meg lett elsőre.Ezekkel nem volt gond. Ami elmélet azt megtanulom és vissza adom,de a gyakorlatban már sajnos akadtam gondjaim.Legalábbis a vezetés területén :(

Olyan oktatóm van,aki szeret kiabálni mindenért. Ilyen a természete,de órán kívül nyoma sincs a kiabálásnak. Én meg szeretek görcsölni.Főleg,ha tudom,hogy megint esetleg kiabálni fognak velem.Ha meg egyszer leordítanak,akkor elindul a lavina és sorban hibázom,mert már azon jár az agyam,hogy megint rontottam és leordítottak.

A kötelező 30 órát levezettem.Most már plusz órákban vagyok. Sokszor figyelmetlen vagyok. Próbálok jobban oda figyelni,de még nem mindig megy. Olyanokat eltudok rontani,mint például: fordulás(jobbra kis ív,balra nagy ugye..és vagy nem nagy vagy nem kicsibe veszem be :/...,) parkolás se megy még annyira.Mondjuk azt nem is nagyon gyakoroltuk még.A párhuzamossal nincs gond. Hátra még eltudom szúrni.Előre fele nagyjából menni szokott,de változó ez is.

Az egy ívű megforduláson is tudok bénázni...:(

Sokszor gondolkodom azon,hogy feladom,de olyankor eszembe jut,hogy mennyi embernek meg van? Ha nekik sikerült,akkor nekem miért ne sikerülhetne? :(

Szerintetek mit csináljak?


2013. okt. 6. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már az ötödig óránál oktatót kellett volna váltanod. Lehet már rég túl lennél az egészen.
2013. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell hagyni, hogy kiabáljon veled. Én nyugodt ember vagyok, bálba is megvárom az első pofont, aztán csak utána kezdek el én is osztogatni, de valahogy nem szeretem ha kiabálnak velem olyanért, amiért értelmes hangnemben is lehet szólni. Már levezettem nála kb. 10 órát, tök nyugodt volt, soha egy rossz szó, csak a tanulás tényleg, szépen magyarázott, ha valami nem úgy jött össze, akkor is tök rendes volt. Aznap nekem se volt a legjobb napom, de neki sem, aztán valamiért kiabálva lehülyézett. Elég forgalmas úton, én fogtam, megálltam egyből úgy, hogy majdnem kifejelte a szélvédőt, aztán kioktattam, de csak egy kérdés után, "jött egy 40 tonnás kamion, és azért kiabált és azmiatt éltük túl, vagy talán egy gyerekcsoport ment a járdán, és azért nem mentem rájuk, mert kiabálva lehülyézett? annyit válaszolt hogy nem. Én meg mondtam neki, hogy akkor ne hülyézzen csak így le kiabálva, mert pofán találom vágni, közbe jöttek mentek, dudáltak az autók, én meg csak elmondtam neki az alapvető ismereteket, hogy mégis mennyi az annyi. Azóta se volt semmi atrocitás, normál emberi hangnemben beszélt. Vizsga is elsőre meglett, valahogy azon a napon nem úgy jöttek ki a dolgok.

Ha nem akarsz így tenni, akkor válts oktatót!

2013. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!