Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Véletlenül meghúztam egy...

Véletlenül meghúztam egy autót a parkolóban. Nagyon siettem, ezért ott hagytam egy cetlin a számomat, de tegnap óta nem hívtak. Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Az első és a hátsó ablaktörlőre raktam egy cetlit a számommal, és hogy én okoztam a kárt, elnézést érte. versenyt futottam az idővel, épp hogy oda tudtam érni a célomhoz. De azóta nem érkezett hívás. Most akkor mivan? Lehet hogy a tulaj még nem vette észre? A céges és privát számom is megadtam, tehát az elírás és a kikapcsolt telefon lehetősége is kizárva, ugyanis a céges sosincs kikapcsolva. Az autó rendszámát felírtam, esetleg menjek be a biztosítómhoz?
2013. okt. 10. 20:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy nem érdekli vagy nem számít neki.
2013. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagy leázott a papírod az esőben, lelopta valami kedves ember, vagy tényleg letojja
2013. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig elég csúnya horzsolás lett. Az én fehér autóm szép csíkot húzott a feketére. És nem valami olcsó autó.
2013. okt. 10. 20:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Amit az első szélvédőre raktam, azt direkt beraktam egy kis nejlonba. Nem tudom hogy mit érhet neki, ha lelopja.
2013. okt. 10. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a rendességedhez, becsületességedhez. Na ettől lesz valaki VALAKI.

A sértett lehet, hogy még nem használta azóta az autóját. Vagy nem vette észre a sérülést és azt hitte, hogy a cetli valami hirdetés és eldobta, ez esetben ez van, valakin akkor sem lehet segíteni, ha akarsz. Az is lehet, hogy nem akar belőle ügyet csinálni valamiért.

2013. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!Ilyen ember is létezik még?Becsületes,ebben a honban? :))
2013. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen autót sikerült meghúzni? És a tiéd milyen?:) Egyébként ritka az ilyen, mint te vagy.:)
2013. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez szerintem alap dolog.:) Ebben a sz*r országban nem szívatni, hanem segíteni kell a másikat. Utsó: Nekem egy fél éves Audi A4-em van, amit pedig benéztem, az egy Ford Mondeo kombi volt, a K-s sorozat "végi" rendszámból ítélve olyan 4 éves körülire saccolom. Nesze neked, tolatóradar..
2013. okt. 10. 21:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritka a rendes ember, becsülendő, szerintem várj, hátha hív... ha meg nem, akkor szerencséd van. Azt azért megjegyezném, hogy tolatóradar nélkül is kéne tudni tolatni...
2013. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddig anélkül tolattam. Ez az első kocsim az 5-ből, amiben van ilyen. Mondom most kipróbálom, milyen.. Hát itt az eredménye.:D
2013. okt. 10. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!