Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Haza jöttem Németországból,...

Haza jöttem Németországból, kint felejtettem a jogsit. Mit kell ilyenkor csinálni? Hiszen nem veszett el. Kellene, hogy vezessek, sőt külföldre készültünk egy-két napra.

Figyelt kérdés

#jogosítvány #külföldön maradt
2013. okt. 27. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ideiglenes kártyaformátumút nem ad ki az okmányiroda ott azonnal? ha már ideiglenes személyit csinálnak 5 perc alatt.
2013. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétvége van, nem tudom.
2013. okt. 27. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy gyors kört tettem a nyilvantarto.hu oldalon, szerintem pár nap alatt nem pótolható. Vannak egynapos gyorsposta szolgáltatók, akikhez ha ismerősön àt eljuttatod a jogsit, akkor másnap délelőtt már kézbesítik is, jó pénzért persze.


A másik lehetőség pedig, hogy áttervezed az utazást és megkérsz valakit, hogy vezessen helyetted. (Vannak sofőrszolgálatok is.) Sőt, Magyarország és a környező országok is globálisan nézve egész sűrű tömegközlekedési hálózattal rendelkeznek, szóval nem reménytelen a helyzet.

2013. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!