Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit hallottatok/tapasztaltatok...

Mit hallottatok/tapasztaltatok a Csigavér autósiskolával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretném letenni a B jogsit, és ez tűnik a legolcsóbbnak, bár nem egyértelmű számomra, így ezzel kapcsolatban is segítséget kérnék:

[link]


/"Első részlet: 31.000 Ft

Gyakorlati tandíj: 65.700 Ft helyett 43.800 Ft


így tehát összesen


96.700 Ft helyett 74.800 Ft a tandíj

(elméleti oktatás + 30 kötelező gyakorlati óra)"/


Ezen részét nem értem, mi jön még rá a 75 ezerre?...vagy 75 ezer aztán mindenből minimum 2x megbuktatnak,hogy a pénzüknél legyenek?



2013. nov. 1. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondolom még az elsősegély, meg az orvosi vizsgálat rátesz minimum 20-at.(hiszen feltételezem,hogy az nincs benne az elméletiben)
2013. nov. 1. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Plusz vizsgadíjak.
2013. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 6 éve tettem le ott a jogsit, maximálisan elégedett voltam velük, korrekt oktató, korrekt vizsgabiztos.

Nem buktattak, nem kértek kenőpénzt.

2013. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cakkum-pakk 111.100 Ft-ért tudod náluk lerakni a jogsit.
2013. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Aki a Csigavérnél tette le a jogsit, tudna ajánlani jó oktatót? Duna plázás ( Nyugati környéke esetleg) kellene nekem. Kaptam egy rakat nevet, de így elég nehez.
2013. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!