Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyet hogy lehet csinálni?

Ilyet hogy lehet csinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 2. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tulajdonképpen egy 3 kerekű pedálos micsoda? Kell 3 kerék, pár méter cső, néhány egyedileg legyártott dolog (pl. a kerekek rögzítéséhez kerékagyak), pár csapágy és kész. Nem nagy dolog, csak kreativitás és némi szakértelem kell hozzá. (Gondolom sejted hogy a rendszám csak dísznek van rajta... :) )
2013. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha, közben megtaláltam az oldalról készült képet is. Szóval az "összetevők" közé még fel kell venni egy selejt BMX-et is, aminek az elejét fel lehet használni... :)
2013. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen a rendszámot gondoltam hogy csak dísz :) és kb mennyibe kerülne egy ilyen? tegyük fel hogy egy egyszerű kukázott pl Lada felnit tennék fel rá
2013. nov. 2. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerülne? Érdekes kérdés, mással megcsináltatni biztosan relatíve drága - de kizárt hogy nincs hegeszteni tudó ismerősöd. Aki tud hegeszteni, annak meg van vágáshoz is eszköze és van ismerőse aki tud esztergálni...


Vegyük sorra:

-két felni valami agyonkopott gumival: 6-10e

-BMX lomisoktól: 3-5e

-BMX első keréktengelye helyett valami tengelyt esztergáltatni amire rá lehet tenni a pedálokat: 1-2-3e

-6 méter colos cső, pl. bontásból ingyen vízcső (bolti árát úgysem tudom)

-2 kerékagynak való alkatrészek (ez relatíve nehezebb, mert lehet nagyon olcsón is kihozni, meg lehet csapágyakkal összerakni esztergált darabokat ami tökéletes), legyen mondjuk 10e

-kerékcsavarok: ingyen kukázol valahol párat

-3 flakon festék: 3e


Ki kell találni hogyan legyen, lemérni hogyan kényelmes tekerni, utána a csövet meg kell hajtogatni, összehegeszteni, összerakni ez egyéb alkatrészeket, lefújni, rátenni valami ülőalkalmatosságot, fel a kerekeket és mehet.

Ez tipikus barkácsmunka: nem kifejezetten drága, de sokat el lehet vele szöszmötölni. És ha másvalakinek kell fizetni érte akkor egyből sokkal drágább.

2013. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld kéz, szerintem a nyáron majd csinálok is egyet :)
2013. nov. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!