Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Én Tahitótfaluba lakok, és a...

Én Tahitótfaluba lakok, és a Budakalászi Auchanba szeretnék bejárni? A többi lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én Tahitótfaluba lakok, és a Budakalászi Auchanba szeretnék bejárni dolgozni. Sajnos nincs kocsim, így marad a tömegközlekedés. Szentendréig a Volánbusszal be is megyek, de onnan nem tudom, hogyan tovább. Régen amikor még Cora volt, akkor a dolgozok a Cora járattal jártak be, de nem tudom, hogy az még létezik-e? A másik megoldás a HÉV lenne, de az is nagyon körülményes, ha jól tudom ott is valamire még át kell szállni, plusz még sétálni is kell.

Ha valaki tudja, hogy lehet pontosan bejárni, az kérem magyarázza el.

Előre is köszönöm a választ



2013. nov. 4. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hűha, 1-eske, ez aztán a segítség! Egy fia Volán-megálló sincs a közelben.


Ami viszont jó lehet, az az Auchan ingyenes járata, ami látszólag dolgozói járat is egyben: [link]

2013. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Tahiból busszal elmennék Szentendréig (HÉV állomás) és onnan HÉV-vel Budakalászig. Nem kell semmire átszállni innen, de tény, hogy kell sétálni kb. 10-15 percet, attól függ milyen gyorsan mész.

Azt hiszem vannak Auchan járatok, érdemes rákérdezi, de amennyire tudom, nagyon ritkán járnak...

2013. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!