Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe, ha egy...

Mi jut eszetekbe, ha egy sötét színű (lehet zöld, kék, fekete stb) sedan típusú autót megláttok?

Figyelt kérdés
Pl: Ford Mondeo- hoz hasonló autó.

2013. nov. 13. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Antarktisz mikor lesz lakható újra nekem ez jut eszembe ha sedan autót látok
2013. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi lehet a Hold árnyékos oldalán.
2013. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az jut eszembe, hogy a tulaja biztos sokat van úton ha ekkora autó kell neki. Valamint már felépített egzisztenciája van, nem máról holnapra él. Persze ez utóbbi lehet csak a látszat.
2013. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#1-es azt sem tudom, hogy régen lakható volt neked a sarkvidék :)

#2-es nézd meg a Transformers 3-at! :)

#3-as neked külön köszönöm a válaszod! :)

2013. nov. 13. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van. Egy mélykék Mondeo. Az jut eszembe, hogy nyilván egy akkora drabális állat ül benne, mint én vagyok! (Én vagyok az, aki nem tud beleülni egy suzukiba, ha benne van az első ülés) :D

Egyébként semmi a világon. Csak egy autó, egy használati tárgy, semmi több. (Nem mondom, egy '72-es Thunderbird...)

2013. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondolom sejthető, hogy azért a mondeo, mert nekem is az van. :)

Csak mert ha valahova begördülök sokszor nézik a kocsit. Pedig semmi extra nincs rajta, sötétzöld metál fényezés, ami irtó módon bejön. Köszi a választ, akkor hasonló kaliberek lehetünk #4-es :)

2013. nov. 13. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!