Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az első jogosítványt is lehet...

Az első jogosítványt is lehet gyorsaságival igényelni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy pl tegnap vizsgáztam le vezetésből holnap megyek az okmányirodába ott kérhetem úgy hogy 24 órán belül némi felárért ? vagy 3napon belül vagy 7 nap valamilyeneket olvastam csak azt nem tudom hogy az friss jogsira is vonatkozik e vagy csak annak aki megújítja ?

2013. nov. 20. 14:31
 1/10 Sinead ***** válasza:
100%
Miért ennyire fontos...? Eddig legalább 17 évig megvoltál nélküle, az az 1 hónap mit számít?
2013. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mert nem szeretnék várni 1 hónapot ha van más megoldás .
2013. nov. 20. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:
"pl tegnap vizsgáztam le vezetésből " akkor vársz még 2-3 napot amíg beérkezik a központba ,hogy te jogsit szereztél utána bemész kikérsz egy papírt és utána lehet menni okmányirodába
2013. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a vizsgabiztos hogy csütörtökön már mehetek be a papírért a felügyelőségre és amit ott kapok papírt azzal egyből az okmányirodába ..
2013. nov. 20. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak útlevélre lehet ilyet kérni.
2013. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kár pedig azt olvastam egy oldalon hogy 2013-tól a jogsira is lehet ..
2013. nov. 20. 15:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Voltam az okmányirodába 2-3hét de vicces hogy ebbe a szar országba mindenre ennyit kell várni miért nem tudják úgy csinálni hogy a helyszínen kinyomtatják a kártyát vagy lehet vezetni a papírral amit adnak ha már egyszer megcsináltam a sok szart és leadtam a papírt a sikeres vizsgáról akkor már vezethetnék .. de nem itt várd ki mindegy leszarom de a 21sz-ba vagyunk minden irodába ott kéne lennie a nyomtatónak amivel a kártyára rányomtatják a képet meg az adatokat nem várni míg Pestről leér ...
2013. nov. 21. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg ne őrülj már, attól, hogy itt pattogsz még nem lesz hamarabb jogsid.

Most jövök rá, hogy lehet a Kérdező és a hozzá hasonló isióták miatt csinálják ilyen lassan.

Pattogsz itt össze-vissza, rá vagy pörögve teljesen, hogy josijd lesz, meg azt hiszed, hogy te mostaztánmármindenttudszavezetésről, és ha rögtön megkapnád a jogsidat lehet okoznál valami jó kis balesetet.

Így 3 hét alatt szépen lenyugszol, és képes leszel kultúráltan közlekedni.

2013. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*jogsid, *idióták
2013. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy:) Az ilyenek miatt tetetném kötelezővé a 100 kötelző óra vezetést illetve a PÁV-ot.
2013. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!