Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma este folyamán balesetet...

Vucskics Vidné kérdése:

Ma este folyamán balesetet okoztam zebra előtt de nem láttam az illetött a mentök azt mondták könyen sérült de végülis a keze eltört én éppen besoroltam balra szeretem volna kífordulni max 20-25 km mentem mire számithatok?

Figyelt kérdés
ugyan ezt az embert állitolag ma délelött már el ütöték bíztos hogy nálam tört el a keze,?

2013. nov. 20. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
jesszusom, nem tudom eldönteni, hogy téged, vagy a kétszer elütött tagot sajnáljam e jobban
2013. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nos, a lónak négy lába van, mégis megbotlik.

Nem írom le, mit gondolok a zebrán gázolásról, a KRESZ egyértelműen leírja, hogyan kellene megközelíteni...


A törés 8 napon túl gyógyul, azaz súlyos sérüléd. A közlekedési baleset okozása pedig bűncselekmény is lehet, legrosszabb esetben börtön járhat érte. Esetedben pénzbüntetést és/vagy jogsibevonást és/vagy felfüggesztett dutyit tartok valószínűnek

2013. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Keress egy közlekedési ügyekben jártas ügyvédet.
2013. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Amilyen idő volt ma és ahogy futkostak az emberek össze vissza, hogy minél kevesebb időt töltsenek ebben a hülye hidegben, amikor ráadásul esett is, meg baromi erős front hatás is volt, nem csodálom. Én is majdnem elcsaptam egy embert mert csak úgy kifutott elém. Kész katasztrófa. Amúgy az állítólag bizony kevés, kifogják vizsgálni, hogy mikor tört el a keze. De maximum pénzbüntetésre számíts, meg max nagyon kis idejű eltiltás, bár utóbbi aztán egyáltalán nem biztos. A zebra viszont sajnos súlyósbító körülmény. Bár ott se szabad csak úgy kiszaladnia az autó elé.
2013. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül te vagy a hibás, mert a gyalogos sem léphet rá a zebrára "csak úgy"!

Majd a helyszínelés kimutatja.

2013. nov. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat de lelkileg nagyon nehéz akár ,hogy gondolkodom egyszerüen nem láttam az emberkét elsem tudom képzelni hogy azok a soförök akiknél még nagyobb baj lett hogy bírják feldolgozni még most is remegek ha le csukom a szemem .........
2013. nov. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!