Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magdeburgból szeretnék Budapes...

Fmpunk kérdése:

Magdeburgból szeretnék Budapestre jutni December 19. -én vagy december 21. -án esetleg 18. -án. Ha valaki tud buszt, kocsit, vonatot ami 300 euró alatt elvisz annak nagyon örülnék. Valaki valamit a közlekedésről?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kerestem ,és nem találtam 300 euró alatt egyetlen helyet sem :( ... Ha tudtok bármilyen lehetőséget kérlek írjátok le. Vicces válaszadók kíméljenek légyszi :D
2013. nov. 24. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

300 euró alatt semmi? Kizárt, az borzasztó sok lenne.


Nem néztem meg, mennyi a jegy Magdeburgból Berlinbe, de szerintem legrosszabb esetben sem lehet több 100 eurónál. Onnan pedig 40 euró körüli összegért elhoz a vasút Budapestre, ha időben foglalsz. De ha nem, akkor is megúszod szerintem 100 euró alatt.


A lényeg, hogy NE Magdeburg-Budapest jegyet vegyél, semmi értelme, az simán belekerülhet 300+ pénzbe. Vegyél külön Berlin-Budapest jegyet és külön Magdeburg-Berlint. Nagyságrendekkel olcsóbb.

2013. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gond az hogy return jegy kéne 300 alatt :/ oda - vissza .Siettem a kérdés írással és nem fogalmaztam bele mindent... de már igazából bármi megtenné amin van hely,mert vészesen fogynak a helyek a járatokon.
2013. nov. 25. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!