Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megpróbáltam felfújni a...

Megpróbáltam felfújni a biciklimet. (Most másodszorra, először ment. ) A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt sikeresen elértem, hogy a kerék leengedett, hallottam, ahogy kifelé süvített a levegő. De most az istennek nem akar felpumpálódni, olyan, mintha nem nyílna meg a szelep, már nem is enged kifelé se semmit... az egész teljesen benyomódik a gumiba, ha próbálkozom. Mi a frász történt?

2013. nov. 28. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsípted a belsőt. De annyira hogy már nem is hallani a süvítést akkora rajta a lyuk.

Elő fordul az ilyen eleinte. Legközelebb vigyázz rá. Ha nem tudod a pontos menetet akkor meg nézz videókat róla a jútyúbon. Van sok.

2013. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint akkor, amikor próbáltam felfújni? Mert akkor engedett le. Most akkor mit csináljak? Cseréltessem ki?
2013. nov. 28. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
A belsőcsere tuti megoldja, igen. Hiszen akkor cserélik a szelepet is. Lehet az is szar. Meg persze átnézik olyankor a külsőt. Mivel lehet valami belement.
2013. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán minek engedted le?

Azt csak külső cserénél kell, de akkor meg úgyis szét kell szedni az egészet.


Ha nem értesz hozzá, akkor vidd inkább szervízbe, mert ha tényleg új belső kell, akkor lehet, hogy azt is csak elrontod.

2013. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam leengedni, csak próbáltam felpumpálni, és közben kijött belőle a levegő. Ahelyett, hogy bement volna :(
2013. nov. 28. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem jól tetted rá a pumpát. De ha nem értesz hozzá, akkor csak még jobban elrontod. Az már régen rossz ha a szelepet benyomtad a felnibe.

Nyomd ki belőle és úgy tedd rá normálisan a pumpát.

2013. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is vadászd ki a szelepet a felni mögül, ehhez lehet, hogy a külsőt is le kell feszítened a felniről. Utána pedig minél jobban illeszd rá a szelepre a pumpát, úgy, hogy ne eresszen akkor sem, ha már van valamennyi nyomás a gumiban. Utána pedig pumpáld fel a gumit, levételnél meg nehagyd sokáig sziszegni.
2013. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Ma délután hazajött a férjem, és neki sikerült, a kerék tökéletes! Csak rossz volt ma buszozni :( :( :(
2013. nov. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!