Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó hogyha lerakom...

Szerintetek jó hogyha lerakom 14 éves kortól az m jogsit? Akarok kocsit is de B kat. Lehet vezetni kismotort is.

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kérdés nekem magas :D
2013. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is.

Most akkor mit is akarsz vezetni?

2013. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
ez csak te tudhatod ,hogy most 14 évesen kell e neked robogó ,hogy ha nem fontos akkor várd meg a B-s jogsit,de ha nagyon akarsz motorozni akkor tedd le 14 évesen
2013. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sinead ***** válasza:
Ha nem vág földhöz az a kb 50 ezer forint, akkor leteheted 14 évesen kismotorra, nem hátrány ha van. Egyébként a B kategóriával (3 évvel később) ugyanúgy vezethetsz kismotort, és megmarad az a kb 50 ezer forintod.
2013. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
első két komment. bearanyoztátok a napomat!:DDD
2013. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyűjts erőt... Relaxálj még pár évig... Drága a benzin!!

14 évesen épp hogy csak kismotorra tudnád lerakni.

Autóra még nincs meg a korod. Meg drágább fenntartani mint egy gyereket komolyan mondom. És itt nem csa a benzinre gondolok hanem a sok kötelező fizetnivalóra amit állambácsinak befizetsz.

Ha lerakod az autó jogsit vezethetsz vele kismotort.. De az autó jogsi 4x drágább mint a kismotor jogsi.

Remélem széleskörű választ kaptál minden kérdésedre.

2013. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is le akartam rakni kismotorra, de végül megvártam a B-t, és amint lehetett, elkezdtem, utána pedig leraktam a C-t is. Jobban megéri várni, de ha szeretnéd akkor hajrá. Addig s szerzel egy kis rutint.
2013. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!