Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mekkora markolat való a...

Mekkora markolat való a pillangóváltós kerékpárhoz?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretnék meglepetésként venni egy markolatot ( tenyér támasztósat) és tudom, hogy pillangó váltója van, de nem tudom, hogy ez pontosan mit is jelent. Valaki légyszi segítsen :)

2013. dec. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A kormányok mérete nem nagyon tér el, azok kb egyformák.
2013. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyat amitől az adott típusú váltókarok még elférnek.

Sok gyártó, sok kivitelben gyárt ilyet. Van ami elég pászos, van aminél sok a hely. Meg kell nézni és aszerint venni rá markolatot.

2013. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pillangó váltó az másnéven relés váltó.

Az olyan váltó hogy tartja a fokozatot bármi is történhet. van rajta két kis pisztolyravasz szerű kar. mindíg ha meghúzod egyszer valamelyiket feljebb vagy lejjebb vált a bringa váltója. Nagyon praktikus darab. Nem váltódik el magától nem állítasz rajta véletlen el sebességet.

A MTB kormányok vastagsága körülbelül egy méret szóval bármi fel megy rá. A váltó kart meg beljebb kijjebb lehet tolni a kormányon 1 csavar lazításával. szóval a markolat hossza sem probléma ha hosszabb rövidebb.

Amúgy én fogásra szoktam venni. ha jó fogású és úgy néz ki mint ami bírj is akkor az jóó. :D

2013. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Végül inkább úgy döntöttem, hogy nem próbálkozom ilyennel, mert ha elnézek valamit, és nem tetszik neki, akkor többet ártok, mint használok :D :P Szereztem neki mást, ami tuti jó lesz :)
2013. dec. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!