Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet ez esetben tenni?...

Mit lehet ez esetben tenni? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés

Ismerősöm eljött pár napra Németországból. Nem maradt volna sokáig de történt egy kis incidens. Valaki lelopta a kocsijának a rendszámtábláját, és rendszámtábla nélkül nem akar haza vezetni, viszont a kocsiját nem hagyhatja itt.

Hogy lehetne ezt megoldani?

Kérlek segítsetek, fontos lenne.


2013. dec. 3. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rendőrségen tegyen lopás miatt feljelentést. A rendőrségen szerintem kérhet útvonal engedélyt is hazáig. Az biztos, hogy a további teendőket ott el fogják tudni mondani.

A bejelentés azért is fontos, mert ha pl bűncselekményt követnek el azzal az autóval amire a rendszámtáblát áttették, akkor utólag elég nehéz kimagyarázni.

2013. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Z forgalmi rendszámot mennyi idő után igényelhet?
2013. dec. 3. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem ment egyből a rendőrségre? Ott gondolom tudják mi a teendő ha nem akkor a német nagykövetség tudja.
2013. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést de én is most tudtam meg hogy csak a hátsó táblát lopták el, Az első az autón maradt
2013. dec. 3. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor is tegyen bejelentést - az mindenképpen kell.

A hazamenetellel kapcsolatban meg hívja fel az otthoni hivatalt ami a rendszámmal foglalkozik, ők majd megmondják nek mit tegyen.

2013. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát attól még követhetnek el bűncselekményt, szabálysértést a hátsó táblával is. Ráadásul nem biztos, hogy a hazavezető úton mindenütt elnézik egy tábla hiányát a rendőrök. Szóval 1. kontakt: helyi rendőrőrs, 2. kontakt: német konzulátus.
2013. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!