Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Menyit keres egy villamos...

Menyit keres egy villamos vezető a BKV-nál?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
betanítás alatt azt hiszem olyan 70-100 között, utána is max 120-at.
2009. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.

Mennyi idő a betanítás?

2009. nov. 23. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kb fél év lehet. Nem vagyok BKV-s hálégnek, régebben láttam hirdetést egy villamoson, ott ezeket mind leírták, mostanság már nem írják ki, hogy mi mennyi.


viszont egy ilyen van itten:

[link]

2009. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Amíg az oktatás tart bruttó 62ezer Ft. nem sok de ez is valami :| Utána azért már többet ha forgalomban vezet önállóan. :)

persze ha nem esik ki a vizsgáknál mert aztán csengetheti vissza az illető a tanfolyam díját. :S

2009. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 00:49-es!

Azt megtudod nekem mondani meddig tart a tanfolyam?

És kb. mennyit keresnek utána?

Köszönöm!

2009. dec. 10. 08:45
 6/9 anonim válasza:
100%

Hát ez az amit ahány járművezető annyi verziót hallottam. :S

El kell vállalni túlórákat és akkor szerintem olyan 140 körül talán kaphatsz, de nem akarok baromságokat mondani.

Az, hogy meddig tart? szerintem olyan 6 hónap de kb. 2 hónap után már vezetsz tanulókocsin. Ha a tanfolyam most októberben idult olyan április fele hatóságiznak akik bejutottak. Aztán önállósító vizsga is van. Elég kemény a tanfolyam. Ha bejutnál akkor fel kell kötni a gatyát. Műszaki dolgokból pláne, KRESZ-ből annál is jobban. Pár hónap alatt annyi mindent megtanulni, nem semmi. Legutóbb 1200 önéletrajz csusszant be. Nem könnyű bejutni sem. A pszichológia az is elég kemény. Sok ember azt hiszi csak a kart kell húzni, hát nem. :) Hatalmas felelősség.

2009. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ja és szívesen, talán remélem nem írtam sok baromságot :D

00:49 :D voltam

2009. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2009. dec. 19. 14:05
 9/9 anonim válasza:
Az oktatás jelen pillanatban bruttó 64ezer. Ha letetted az önállósító vizsgát utána 1117 Ft a bruttó alap órabér + 33 forint "minőségi" pótlék, ha teljesen szabályosan végzed a munkádat. Ha beszélgetsz, dohányzol stb. vezetés közben, akkor ezt a minőségi pótlékot vonják meg pár 100 órára. +cafeteria és természetesen BKV utazási igazolvány. Túlóra, ünnepnap még nagyon sokat dob rajta.
2010. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!